Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astept pm cand deschideti servisu ,ms mult o seara buna

    Comment


    • Originally posted by unknown View Post
      deci nu pe Teilor.. ca sa stiu exact unde sa vin..
      adresa este pe teilor dar intrarea ptr magazin este din eroilor sunt douo strazi care se unesc intr un V si noi avem intrare din amandouo dar magazinul are fatada pe eroilor se poate vedea pe site unde este si un nr de telefon mobil daca nu gasesti
      Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

      Comment


      • Am cumparat si eu saptamana trecuta senzori de parcare type-r direct de la magazin si i-am montat la un service (cand te duci spre slatina,imediat dupa ce treci de targ,sound system parca) si nu mi-au dat bon fiscal. trebuie neaparat la garantie? De senzori sunt foarte multumit, merg foarte bine. Si pretul mi-a convenit.Recomand acesti senzori de parcare
        zoom-zoom

        Comment


        • Originally posted by laur_cos View Post
          Am cumparat si eu saptamana trecuta senzori de parcare type-r direct de la magazin si i-am montat la un service (cand te duci spre slatina,imediat dupa ce treci de targ,sound system parca) si nu mi-au dat bon fiscal. trebuie neaparat la garantie? De senzori sunt foarte multumit, merg foarte bine. Si pretul mi-a convenit.Recomand acesti senzori de parcare
          nu este nici o problema noi tinem garantia indiferent de montator
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • cine stie daca imi ajunge ptr geamurile fata doar o cutie folie de 2 m lungime cu 50 latime .

            Comment


            • daca are 2 metrii lungime atunci iti ajunge sigur
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • merci numai sa nu am probleme cu latimea

                Comment


                • pai masoara si tu inaltimea geamului si vezi daca e mai mare de 50 cm...dar sigur nu e mai mare
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • alfaromtrans:Oglinda Logan electrica 63RON/buc.
                    E vorba doar de geam sau de oglinda completa? Imi mai trebuie cabluri, alte piese, ca sunt interesat sa imi iau o pereche.
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • Care mai este pretul pentru eleroanele de luneta, in pret este inclusa si vopsirea cu codul de culoare dat de noi?
                      Daca aveti o poza cu el argintiu, as fi recunoscator. Multumesc
                      Last edited by demonhunter; 23 April 2009, 14:19. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by Kalimera22 View Post
                        alfaromtrans:Oglinda Logan electrica 63RON/buc.
                        E vorba doar de geam sau de oglinda completa? Imi mai trebuie cabluri, alte piese, ca sunt interesat sa imi iau o pereche.
                        Oglinda este cu carcasa si vine cu cablu cu mufe dar nu mai avem decat partea dreapta.

                        Originally posted by demonhunter View Post
                        Care mai este pretul pentru eleroanele de luneta, in pret este inclusa si vopsirea cu codul de culoare dat de noi?
                        Daca aveti o poza cu el argintiu, as fi recunoscator. Multumesc
                        Eleronul este la 170RON.Nu este vopsit in culoare masinii.Nu este inclus vopsitul.Se vopseste de catre cumparator.
                        Last edited by alfaromtrans; 23 April 2009, 15:03. Reason: Automerged Doublepost
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • In prima pagina ati mentionate 3 culori la ele "Spoiler luneta Logan (rosu, gri sau alb)" aveti si variante vopsite cu cele 3 culori? As dori sa cumpar unul gri.
                          Multumesc
                          Last edited by demonhunter; 23 April 2009, 15:18.

                          Comment


                          • Originally posted by demonhunter View Post
                            In prima pagina ati mentionate 3 culori la ele "Spoiler luneta Logan (rosu, gri sau alb)" aveti si variante vopsite cu cele 3 culori? As dori sa cumpar unul gri.
                            Multumesc
                            avem si gri
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • re

                              manere usi interior pt Logan, vopsite gri sau cromate aveti?
                              Attached Files

                              Comment


                              • Originally posted by demonhunter View Post
                                manere usi interior pt Logan, vopsite gri sau cromate aveti?
                                Avem la 18RON/buc exact ca in poza.

                                maner.jpg
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google