Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kta View Post
    Nu sunt toate. Am intrebat ca sa stiu daca aveti la vanzare toate modelele din poza.
    Modelul asta se potriveste si 4x100 (R14/15/16)?
    Modelul acesta se face doar pe 17" si de aceea nu apare la categoria la categoria 14,15 sau 16.
    Pe 16 cu 4X100 avem ART 833
    la 1050LEI/set

    Pe 15 avem 4x100 ART 833
    ART 465
    la 950LEI/set

    Pe 14 avem 4x100 ART 833
    ART 271
    la 850LEI/set

    La o comanda mai mare de 1000LEI se ofera livrare gratuita.
    Pretul include kitul de instalare

    Originally posted by cata29 View Post
    despre astea e vorba ce puteti sa mi ziceti
    Cea din prima poza este de 80W.
    A doua este o sirena profesionala cu carcasa sirenei din metal, are o coler si 200W.

    Amandoua au 6 melodii.Sunt asemanatoare celor de la politie, salvare si pompieri.
    Last edited by alfaromtrans; 8 July 2009, 08:26. Reason: Automerged Doublepost
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • O poza cu eleronul de luneta din fata si una din spate, este plin sau doar carcasa ca cel original?
      Faruri angel eyes cu fundal negru primiti?
      Last edited by demonhunter; 8 July 2009, 09:31.

      Comment


      • Este doar carcasa pentru ca este facut din fibra.
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • covorul pentru portbagaj este simplu, din cauciuc sau are si o intaritura pentru a nu se mula dupa roata de rezerva?

          Comment


          • Covorul este facut din plastic mai moale si are o bordura inalta pe margine este facut special dupa porbagajul de Logan
            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

            Comment


            • sirena cea de 200 de w are cumva si telecomanda sau ai asa ceva?

              Comment


              • s au terminat cele cu telecomanda ,le am importat acum 8 luni si au venit cu telecomanda fara sa o cerem Acum am cerut la fel si le a trimis fara telecomanda ,peste 6 luni cand o sa facem comanda nu stiu cum o sa fie probabil or sa fie fara goarna
                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                Comment


                • dar daca fak comanda acum asa cum e cand vine celalalt lot imi poti da si telecomanda???

                  Comment


                  • NU se potrivesc
                    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                    Comment


                    • ati mai avut probleme cu alcooltestele acelea care le vinde-ti ? am cumparat unul si a functionat o data. si atat. si nici nu bausem atunci...nu pot zice ca sa stricat de la prea mult alcool.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • sirena metalica si de 200w la ce pret o aveti ca ligheane din celelalte am avut si sunt de o foarte proasta calitate ori am fost eu ghinionist cu ele ori nu stiu,daca e pret rezonabil la cea de 200w si daca aveti poate colaboram si care esti interesat de o statie ca in prima poza a colegului alfaromtrans o dau cu 50 ron de difuzor sau sirena va descurcati,scuze de off
                        Last edited by AGENTUL NYT; 9 July 2009, 11:13.
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • s o fi descarcat bateria oricum este in garantie
                          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                          Comment


                          • @alfaromtrans
                            Va rog da'ti'mi un pret pentru:
                            - un set covorase interior Logan
                            - un covor portbagaj Logan

                            In cam cat timp ajunge coletul la Bucuresti?
                            Multumesc frumos.
                            I don't ride low, I fly high...

                            Comment


                            • le gasesti pe prima pagina la inceputul anuntului ,transport 40-50 ron nu stiu ptr ca sunt si voluminoase si grele
                              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                              Comment


                              • arcuri H&R pt logan cat sunt?
                                Angel eyes (la pachet cu triplele) dar pe negru aveti ?Pret ?
                                I My Honda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google