Diverse Accesorii Auto Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu avem dar avem curbate la 8 lei ,pe pariu ca sunt mai bune decat alte firme cunoscute
    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

    Comment


    • salut sunt radu mar interesa si pe mine un set de covorase interior logan si un setde paravanturi logan berlina fumurii si inca o intrebare as mai avea husew de scaun pentru berlina ai cumva si la ce pret astept sms numai bine adresa mea este urmatoarea strada dispensarului numarul 43 comuna razvad judetul dambovita cod postal 137395 numele meu intreg savoiu d radu florin telefon 0723765174,0766438564,0245677454 astept sms numai bine
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
        salut sunt radu mar interesa si pe mine un set de covorase interior logan si un setde paravanturi logan berlina fumurii si inca o intrebare as mai avea husew de scaun pentru berlina ai cumva si la ce pret astept sms numai bine adresa mea este urmatoarea strada dispensarului numarul 43 comuna razvad judetul dambovita cod postal 137395 numele meu intreg savoiu d radu florin telefon 0723765174,0766438564,0245677454 astept sms numai bine
        avem covorase de logan - 80 lei/set
        paravanturii Logan set fata spate - 50 lei/set

        Nu trimitem in comuna Razvad deoarece nu are curierul sediu la dvs in localiate.
        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

        Comment


        • Modele noi de jante de Logan

          Jante ART pe 13" - 950lei/set
          Jante ART pe 14" - 1050lei/set
          Jante ART pe 15" - 1250lei/set
          Jante ART pe 16" - 1450lei/set
          Jante ART pe 17" - 1650lei/set
          Jante ART pe 18" - 1850lei/set
          Jante ART pe 19" - 2050lei/set

          Modele pentru Logan pe 15"

          ART 367

          ART 367.jpg

          ART 367_2.jpg

          ART 416 BP

          ART 416BP.jpg

          ART 416 HB

          ART 416 HB.jpg

          ART 355L

          ART 355.jpg

          Jante ART 16 pentru Logan:

          ART 355L

          ART 355.jpg

          ART 667

          ART 667.jpg

          Jante ART 17 pentru Logan:

          ART 149.jpg



          La o comanda de peste 1000lei transportul este gratis prin Urgent Curier
          Jantele ART au omologare RAR
          Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

          Comment


          • ART 667 pe 15' nu aduceti?daca nu ma orientez catre 355L.
            ms!

            Comment


            • ART 667 nu se face pe 15. Avem ART 355L pe 15 pt Logan
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment


              • aparatori aripii pentru sandero aveti??

                Comment


                • flash-uri pentru faruri aveti? la ce pret?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by mar1u5 View Post
                    aparatori aripii pentru sandero aveti??
                    Avem un model universal la 22 lei / set (2buc) care merg montate la Logan
                    Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                    Comment


                    • aha...dar nu stiti daca se potrivesc si la sandero......o poza se poate

                      Comment


                      • Originally posted by florinc_99 View Post
                        flash-uri pentru faruri aveti? la ce pret?
                        Avem modelul acesta care se monteaza in far
                        Importator direct de jante auto, accesorii și piese de tuning, oferind o gamă variată de produse de înaltă calitate pentru pasionații de automobile. Descoperă selecția noastră diversificată și beneficiază de soluții fiabile pentru îmbunătățirea aspectului și performanței vehiculului tău.


                        si acesta

                        Importator direct de jante auto, accesorii și piese de tuning, oferind o gamă variată de produse de înaltă calitate pentru pasionații de automobile. Descoperă selecția noastră diversificată și beneficiază de soluții fiabile pentru îmbunătățirea aspectului și performanței vehiculului tău.


                        mai multe modele

                        Importator direct de jante auto, accesorii și piese de tuning, oferind o gamă variată de produse de înaltă calitate pentru pasionații de automobile. Descoperă selecția noastră diversificată și beneficiază de soluții fiabile pentru îmbunătățirea aspectului și performanței vehiculului tău.


                        Originally posted by mar1u5 View Post
                        aha...dar nu stiti daca se potrivesc si la sandero......o poza se poate
                        pe fata merg cele Logan 1 si pe spate cele universale 2.

                        cele de Logan 1 costa 25lei/set
                        Last edited by alfaromtrans; 1 July 2010, 13:24. Reason: Automerged Doublepost
                        Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                        Comment


                        • ok...deci un set intreg(4 buc)ar fi 47 de lei...trimiteti prin curier sau prin posta...multumesc mult

                          Comment


                          • trimitem prin Urgent curier.
                            Transportul costa aprox. 30 lei
                            Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                            Comment


                            • fratioare te am intrebat si eu de para vanturi ce se mai aude vad k nu mi ai raspuns

                              frate prin posta nu poti sa trimiti sau trimite la TARGOVISTE LA INTRARE DINSPRE GAIESTI LA OTELARIE ASTEPT SMS NUMASI BINE

                              salut sunt radu curierul nu are sediu in targoviste si dk da da mi si mie un nr de telefon de la sediu astept sms numai bine vreau sa iau doua seturi de paravantruri si un set covorase interior logan astept sms numai bine
                              Last edited by savoiu_rf 82; 5 July 2010, 12:52. Reason: Automerged Doublepost
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • avem paravanturi de logan set fata spate la 55 lei si presuri unele la 25 lei si altele la 75 lei Huse avem de la 40 lei la 220 lei/set Transportul prin curier nu se poate ptr ca nu locuiti in oras eventual ridicati de la sediul lor si costa cam 40 lei Posta romana cred ca nu ridica colete de la sediul firmei

                                Originally posted by savoiu_rf 82 View Post
                                fratioare te am intrebat si eu de para vanturi


                                ce se mai aude vad k nu mi ai raspuns

                                frate prin posta nu poti sa trimiti sau trimite la TARGOVISTE LA INTRARE DINSPRE GAIESTI LA OTELARIE ASTEPT SMS NUMASI BINE
                                Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google