Cine vrea un preferance?//

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine vrea un preferance?//

    Cine vrea un Preferance?? ....CU INSTALATIE DE GAZ IEFTIN SI URGENT

  • #2
    Pune si un pretz.. si poze cu masina Culoare... etc..

    PS. Daca nu pui pret se sterge..
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Dc te grabesti sa o dai asa de repede si mai ales asa de ieftin cum zici tu?

      Comment


      • #4
        Bai fratilor ma faceti sa nu o mai dau sa imi para rau ca o dau. Vreau sa o dau ca imi face ceva figuri pe gaz dar nu stiu nu prea vreau nu sint decis 100% sincer imi place loganul meu .dar ???

        Comment


        • #5
          Cel ami bine ar fi sa o dai la un pret mai bun si la o persoana straina nu la cineva cunoscut ca nu i bine sti la ce ma refer spor la vanzare.

          Comment


          • #6
            Da asai bai RADULE de ce sa ma grabesc poate are doar o problema mica si eu fac cu nervi asa repede..Gata nu o mai dau o fac si gata mersi de sfat oricum nu o dau mai convins pa

            sti cum ii loganu nu mai are pret si nu are rost la pret mic nu ??
            Last edited by bita; 5 February 2009, 22:41. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              Toata lumea zice ca logau i masina slaba ca dc nu ai luat sh din germania multi cumpara firme de masini nu masini asa i romanu falos dc in germania se vinde asa bine loganu zilele astia a zis la tv ei nu au masini mai bune si tot cumpar logan eu unul nu m-asi urca la volan la o masina care are 250 mi de km la bord aia nu mai i masina.

              Comment


              • #8
                cit iti consuma al tau radule??/ sti ca al meu pe benzina mia luat si 8. Al tau ii de 1,6?

                Da stiu ca se vinde bine.Cumnatul meu lucreaza in Belgia cu soramea si are la firma un logan break zice ca nu are probleme cu el ii diesel dar na sti cum ii motorina de acolo.
                Last edited by bita; 5 February 2009, 22:53. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  pret informativ? tel...

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google