Imbunatatiri Electrice & Electronice Pentru Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    as dori si eu un set pe albastru si o data aprox pe cand le poti trimite ,adresa o ai pe PM si ceva h4 ai cumva?
    HD-87-DLR

    Comment


    • #77
      Raul_87, vineri le voi depune la posta impreuna cu instructiunile de instalare.
      Da, mai am adresa in mesagerie...
      H4? Bec de far? nu am asa ceva...

      Comment


      • #78
        ms mult ,saptamana viitoare kand ajung pun poze
        HD-87-DLR

        Comment


        • #79
          modulele de la pedalier nu s-ar putea lipi sub usi?poti sa pui o poza cu un modul sa vad cum arata?multam
          nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

          Comment


          • #80
            da am vrea niste poze cu modulele de la pedalier "live", nu montate. cele albastre ar costa in plus sau tot 20 ron setul?

            Comment


            • #81
              orwo, cred ca s-ar putea lipi sub usi, trebuie vazut totusi daca se mai inchide usa din cauza grosimii modulelor (cam 5-6mm).
              CatalinB, voi pune poze chiar zilele astea, cand le fac pe cele ale lui raul_87.

              Comment


              • #82
                Originally posted by free_fiber View Post
                CatalinB, voi pune poze chiar zilele astea, cand le fac pe cele ale lui raul_87.
                Sunt gata modulele lui Raul.
                Raul, maine le pun la posta. Transportul ramane acelasi, adica 7ron.
                Attached Files

                Comment


                • #83
                  Salut. Fiber, cat ma costa sa-mi schimb ledurile la butoane - geamuri electrice fata, dezaburire, inchidere usi la un logan faza1? le vreau albastre. Multumesc.

                  P.S. butoanele pentru geamuri sunt cu impuls originale amandoua.

                  Comment


                  • #84
                    Salut, te bagi sa te uiti pe UCH la un pickup sa-mi activezi dezaburirea?
                    Are toate componentele montate, dar nu da comanda din UCH. Cred ca e inhibata cu voia, deoarece avea releul montat din fabrica.
                    Cu ocazia asta as mai activa si alte functii, sa fie masa bogata...(aia de Paste)

                    Comment


                    • #85
                      Inca odata recomand! Azi am mai montat o lampa de numar, ca toate celelalte... si asta arata super.
                      UPPP de la mine
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by CatalinB View Post
                        Salut. Fiber, cat ma costa sa-mi schimb ledurile la butoane - geamuri electrice fata, dezaburire, inchidere usi la un logan faza1? le vreau albastre. Multumesc.

                        P.S. butoanele pentru geamuri sunt cu impuls originale amandoua.
                        Schimbat iluminare butoane consola centrala: 50ron
                        Dar asta dupa Pasti, deocamdata sunt in concediu


                        Originally posted by detail
                        Salut, te bagi sa te uiti pe UCH la un pickup sa-mi activezi dezaburirea?
                        Nu te pot ajuta, sorry.

                        Andy, mersi pentru feedback.

                        Comment


                        • #87
                          Am revenit din concediu

                          Comment


                          • #88
                            ceva de viitor.....consola centrala dar vreau sa fie ceva gen "touch screen" sau din simpla atingere a comenzi...intelegi tu....greu ?...dar super dupa parerea mea....trebuie sa caut sa pun asa ceva pe masina si da super super bine pe urma...nu cred ca are nici o masina asa idee...poate prea aiurea sau prea de anii 2020 :P.....ce zici de provocare free_fiber

                            ideea am postat-o la 01.50...tine de tarumul viselor ) dar nu stiu daca e ceva care se poate realiza cu adevarat sau tine de alte lucruri S.F....astept pareri...prea bazat daca e ceva care se poate realiza...
                            Last edited by vs.41.ady; 27 April 2009, 01:53. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #89
                              Pai si cu estetica cum ramane? Cu cele 2 rotite de la climatizare cum ramane?
                              Facem asa: blocam cele 4 butoane si pe fiecare buton punem cate 2 pioneze pe care sa le atingi cu degetul. La AC la fel. Nu e frumos asa, nu? :P
                              Visul tau nu prea se poate realiza din cauza esteticii...

                              Comment


                              • #90
                                Salut.Scuze ca ma bag ,dar daca omul vrea asa ceva inseamna ca sa gindit si la acele rotite,poate se "anuleaza".
                                Lasand la o parte gluma,dar cred ca trebuie sa ne rezumam la faptul ca-i masina nu "naveta spatiala",parerea mea.
                                Scuze daca am suparat pe cineva.

                                Numai bine..........si spor la treaba.
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google