[VAND]Logan Preferance 1.4

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND]Logan Preferance 1.4

    EURO 3;Inmatriculata 01.2005;Cutie manuala 5+1; Geamuri electrice fata;Servo-directie; 2 airbaguri; Inchidere centralizata; Alarma cu inchidere geamuri din telecomanda ;Cotiera originala;Filtru polen habitaclu;CD MP3 JVC KD-G511 4X50W Boxe Sony Xplode XS-F6933 ;Antifonare suplimentara MOTOR/HABITACLU ;Distributie+pompa apa schimbatala 60000Km;ITP 01.2011;Full casco;Unic proprietar;Masina de nefumator;72000KM ;Versiune Preferance

    4500E
    Attached Files

  • #2
    pune acolo si aparatori noroi fata si protectii aripi fata+spate. autocolant pe stalpi si stergatoare schimbate. spor la vanzare.
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      Aparatori noroi fata si protectii aripi fata+spate,autocolant pe stalpi si stergatoare schimbate.
      Multumesc alindrgn

      Comment


      • #4
        frumoasa masina!cum ai facut tu antifonarea suplimentara?
        bafta la vanzare
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • #5
          Pai in primul rand tot ce exista pe logan diesel ca material fonoabsorbant(capota+perete antifoc)si in al doilea rand un material special facut pentru asa ceva luat din Italia(pentru masinile de curse)cam de 4 cm grosime format din 3 straturi-cauciuc de aprox 5mm;burete microporos 3cm aprox;un strat ignifug la exterior.Si nu in ultimul rand izolarea pasaj aripa fata.

          Comment


          • #6
            pot sa imi dai si mie un id sa imi explici tot!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • #7
              Sau variante:Ford focus 2,Skoda octavia,VW bora benzina + diferenta dupa 2003

              Comment


              • #8
                4300e
                up!

                Comment


                • #9
                  Bun pretul mai ales ca ai facut si revizia la 60 mi km si schimbat si distributia !

                  Comment


                  • #10
                    Multumesc de apreciere si eu cred ca e un pret just.

                    UP!
                    Last edited by ATG; 17 February 2009, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Up!
                      4200e

                      UP!
                      Last edited by ATG; 19 February 2009, 20:03. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        UP!

                        Comment


                        • #13
                          UP!!!!!

                          UP!
                          Last edited by ATG; 23 February 2009, 20:55. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            UP!

                            Comment


                            • #15
                              UP!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google