Angel Eyes Iasi 600 Lei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Angel Eyes Iasi 600 Lei

    600 lei triple fata sunt clare si cu lupa
    poze voi reveni
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

  • #2
    nu am inteles nimic! triple fata clare cu lupa?
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      n-a fost omul atent!

      oricum, la noi la braila inca se patreaza pretul urias...undeva la 1050 lei
      Last edited by cosmin_ruz; 18 February 2009, 17:44. Reason: Automerged Doublepost
      MiNnRuZ

      Comment


      • #4
        revin cu poze cum am promis
        Attached Files
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • #5
          deci faruri sau triple? pretul e bun...farurile au lupa de plastic sau de sticla?
          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

          Comment


          • #6
            aaa, cred ca setul are acest pret.
            MiNnRuZ

            Comment


            • #7
              daca, cautati mai bine ....gasiti pe forum si la 420 setul.bafta!!

              Comment


              • #8
                stiam, dar n-am vrut sa ma bag peste threadul omului....
                MiNnRuZ

                Comment


                • #9
                  alex_comisaru , daca te gandeai mai bine... iti aduceai aminte ca nu ai voie sa comentezi pretul si nici sa te bagi in afacerea omului. E treaba lui cu cat le da si unde le da. Daca u te intereseaza, nu te mai baga. E marfa lui, pune ce pret vrea.

                  PS: Citeste regulamentul. Art. 19 parca.

                  19. Anunturile publicitare trebuie însotite de detalii complete, incluzând pretul, modalitatea de contact, eventual specificatiile complete ale produsului si/sau imaginea sa. Titlul thread-ului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vânzare si produsul (produsele) în cauza. Sunt interzise comentariile pe marginea unui produs, nu iti convine pretul/starea lui, nu te obliga nimeni sa-l cumperi.
                  Nu se permite "UP" la mai putin de 24 de ore.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    si faruri fata si stopuri spate?
                    toate 4 420 lei??
                    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                    Comment


                    • #11
                      Da,asta era oferta...oricum si la tine e ok,poate sunt alfel sau eu stiu...
                      Spor la vanzare!
                      1 point 6 litre 8 vsigpic

                      Comment


                      • #12
                        Da, JmEk. Intre timp au crescut preturile si dincolo, s-au facut 420. Initial erau vreo 399 de lei.
                        Uite aici.

                        Comment


                        • #13
                          ok.nu va suparati sa sa imi sariti in cap.Nu sunt ale mele...nu ma bag eu pe faruri s.a.m.d. insa m-a rugat cineva sa le pun pe forum.......asa ca.....atat vrea omul...cine vrea bine cine nu.....nu sunt ale mele ca sa ma deranjeze ca sunt la 420 lei.
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • #14
                            imi cer scuze!! nu am vrut sub nici o forma sa comentez pretul!stiu regulamentul,dar nu am vazut niciunde "vand".eu am crezut ca a gasit omul sa-si cumpere cu 600 si eu iam dat un sfat ca,gaseste si mai eftin.
                            inca o data imi cer scuze.
                            apropo...iamagi unde vezi cuvantul "vand"?

                            19. Anunturile publicitare trebuie însotite de detalii complete, incluzând pretul, modalitatea de contact, eventual specificatiile complete ale produsului si/sau imaginea sa. Titlul thread-ului trebuie sa specifice explicit actiunea de cumparare/vânzare si produsul (produsele) în cauza. Sunt interzise comentariile pe marginea unui produs, nu iti convine pretul/starea lui, nu te obliga nimeni sa-l cumperi.
                            Nu se permite "UP" la mai putin de 24 de ore.
                            Last edited by alex_comisaru; 19 February 2009, 11:41.

                            Comment


                            • #15
                              OFF-topic
                              @alex_comisaru, atata timp cat e la bursa si pune propriile poze... oare cere sfaturi? nu cred...


                              nu are rost sa facem off-topic aici. si nici sa comentam. poate omul are si el un profit sau nu, sau sunt sau nu ale lui. cine vrea cumpara, cine nu, trece la urmatorul threat
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google