Feedback

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feedback

    Propun crearea acestui topic aici la bursa deoarece anunturile la Bursa s-au inmultit si exista posibilitatea, ca nu toti prezenti pe acest forum sa fie corecti, sau din contra sa fie corecti si astfel lumea sa stie.
    Incep eu, am cumparat filtre pt Logan de la Supercar la super pret si originale - f multumit

  • #2
    Nu stiu ce sa zic despre acest topic, eu zic ca nu era nevoie.

    Dar sa nu fiu rautacios:

    -am cumparat mochetele din portbagaj de la silviu_79 - multumit de ele

    -am cumparat faruri si stopuri de la redzonetuning (reclama facuta de cristi3775) - multumit, dar o mica problema la un far, care va fi rezolvata de redzonetuning

    -de la keanurev am cumparat niste stickere - multumit, dar la unul are, am avut o litera rupta.


    sunt curios daca e o idee buna - in privinta moderatorilor. cred ca mai exisa un topic...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Subscriu la cele spuse de Juristul2000 si poate ar trebui facut postul "sticky".
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • #4
        eu am cumparat filtru polen de la tudor_cj; produs nou si e ok
        de la silviu79 am cumparat mai multe..nu are rost sa spun de feedback e cel mai cunoscut
        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google