Vand Logan Kiss Fm Avariat

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan Kiss Fm Avariat

    Am un prieten care are logan kissfm cu caroseria avariata (el nu-si mai permite sa-l repare) si vrea sa-l vanda pentru piese,stiu ca este fabricat in 2008 si are cam 10000 la bord pentru cei interesati va las nr de telefon sa-l contactati 0763604725

  • #2
    pret si poze...altfel nu ne intereseaza si se sterge
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Am inteles ca are ceva poze cu el avariat am sa le cer azi sau maine si sa spuna si pretu

      Comment


      • #4
        mai mult de 1000 de euro sigur nu vede. un prieten cu o albea star full option a luat 1000 de euro de la o firma de dezmembrari din cluj parca. au venit ei la brasov cu platforma.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #5
          este plin autovitul de logane totaled cu km intre 5000 si 15000...chiar nu imi dau seama ce le fac de se mai alege nimica din ele....si casco canci.

          Comment


          • #6
            e unu pe patrutuning si cere 1600!e avariat doar botul si cica motorul e oki.sa fie oare acelasi?
            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

            Comment


            • #7
              Originally posted by Alex21 View Post
              este plin autovitul de logane totaled cu km intre 5000 si 15000...chiar nu imi dau seama ce le fac de se mai alege nimica din ele....si casco canci.
              incearca rezistenta unui copac, a unui parapet sau mai stiu eu ce alte obstacole de pe marginea drumului
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                Il da pe tot odata sau asteapta oferte de piese?
                Daca are cotiera de uzina ma intereseaza
                Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                Comment


                • #9
                  Dar ce va mai place sa faceti off-topic in topicul omului.


                  Si are cum sa ia mai mult de 1000 de euro, in functie de avarie.


                  Adica, mai mult ca sigur isi ia pe el 100 euro - numai bucatile de pe spate si fac atat. Din doua logane deastea faci unul - ca la daciile vechi.

                  Spor la vanzare...




                  PS: scuze ca am intervenit, dar nu imi plac off-topicurile in afacerea omului.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Ai putea sa pui poze.. si cu produsele care sunt intacte... ma intereseaza.. tapiteria.. daca ii ok.... Oricum asteptam ceva.. poze..
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #11
                      eu cunosc masina si tot ce pot spune e ca interiorul este ca si nou am inteles ca este avariata parte din fata dar motorul este bun in schimb are tablaria si pe stanga si pe dreapta sifonata,parbriz spart si luneta la fel tipul a adormit la volan si a dat cu ea in sant care mai era si betonat,cred ca maine reusesc sa pun ceva poze si vrea s-o dea toata nu pe bucati am inteles ca de la dezmembrari iau oferit 1500 euro el spera la ceva mai mult dar nu cred sa ia
                      Last edited by tarmangani; 24 February 2009, 21:39.

                      Comment


                      • #12
                        Ce motor are??Intreabal cat vrea pe tija schimbatorului de viteze??(tija metalica de se duce sub masina)....
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ce model este masina si ce motorizare si cel mai important cat cere pe masina ?
                          Daca se poate si ceva poze !

                          Comment


                          • #14
                            acest thread se poate inchide pentru ca tipul a reusit s-o vanda

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google