Dacia Logan 2005 Laureat 2800 E !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Logan 2005 Laureat 2800 E !

    Vand dacia logan 2005 1.4mpi,64000km reali,full,aer,geamuri electrice fata,oglinzi electrice si incalzite,maneta short,proiectoare,lumini schimbate bord si consola+plafoniera,folii autorizate llumar plus parasolar,semnalele aripilor infoliate,eleron portbagaj si luneta,toba sport carub cu silencer,senzori parcare spate,arcuri sport,alarma,computer de bord,inchidere,pleoape faruri,plasa in bara fata,jante aliaj KM 15 inci,gume all season,stop central pe leduri,stopuri tuning cu folie pe ele,protectii la aripi,fundalul ceasurilor pe alb,merge si arata bine,motoru trage in toate mintile lui,aerul functioneaza perfect,accept test,consumabile si diverse schimbate recent,ofer si stopurile,toba si arcurile stock,numai cash , id mess:ady_jml_2012 ! ! !
    Attached Files
    AdY_JmL_2015

  • #2
    Up !!!!!!!!!!!!
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #3
      Masina isi asteapta noul proprietar,deci UP cu ea

      uppppppppp
      Last edited by icstrem_no1; 6 October 2012, 00:06. Reason: Automerged Doublepost
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • #4
        lasa un pm cu numarul de telefon

        Comment


        • #5
          upppppppppppppppp
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • #6
            Up cu anuntul ! hai un cumparator serios si hotrat (si cu banii in buzunar) ca m am saturat de lepre !
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • #7
              Am vazut ca ai mai modificat cate ceva la masina,asa ca mai pune poze recente.
              Bafta !
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • #8
                cred ca ai primit pm-urile mele m-am c-am incurcat pe acolo daca nu ai inteles ce am vrut sa te intreb lasa-mi un pm,salut

                Comment


                • #9
                  Stati ma linistiti, ca e bibelou de masina, nu o mai vinde sigur ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #10
                    da asa i mvp ule! masina nu mai renteaza a fi vanduta datorita taxei de timbru asa ca am facut o pentru mine s o tin! Multumesc pentru gazduirea acestui theard aici.se poate inchide!
                    AdY_JmL_2015

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google