[VAND] Dacia Logan 1.6 16v + GPL Prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by manujupanu View Post
    la 74 000 ai schimbat ambreiajul eu am 110 000 si merge belea masina nu am schimbat absolut nimic la ea merge ca noua
    Daca ti-o iau la puricat, o arunci dupa ce-ti fac deviz...

    Daca tot stii ca Alex a schimbat ambreiajul la 74 000 km, poate citesti si de ce. Masina asta are istoric complet aici pe forum.

    Confirm starea tehnica impecabila. Nici nu are cum sa fie altfel, atat timp cat posesorul este un maniac.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • #32
      Jantele Team Dynamics le vinzi cumva separat ? . Daca da se poate un pret si eventual niste poze . Multumesc anticipat.

      Comment


      • #33
        Momentan nu le dau separat.

        Ca fapt divers sunt impecabile.

        Comment


        • #34
          Ok domnu , in eventualitatea in care le vei da , astept un pm te rog frumos . Multumesc anticipat.

          Comment


          • #35
            Originally posted by manujupanu View Post
            la 74 000 ai schimbat ambreiajul eu am 110 000 si merge belea masina nu am schimbat absolut nimic la ea merge ca noua
            Daca merge ca noua cum pui virgulele, e clar!
            Sa nu schimbi nimic pana la 110.000 inseamna ca-i cazan!
            Mai ales pe drumurile din Slobozia, Calarasi si altele asemenea.

            Comment


            • #36
              Originally posted by manujupanu View Post
              la 74 000 ai schimbat ambreiajul eu am 110 000 si merge belea masina nu am schimbat absolut nimic la ea merge ca noua

              La ce drumuri fioroase sunt prin Ialomita ma indoiesc profund de starea impecabila a amortizoarelor si capetelor de bara. e adevarat ca prin atatea gropi e greu sa mai simti daca ai un cap de bara slabit.

              De nevoie de serviciu am chinuit un biet Swift pe drumurile alea timp de 1 an. devizul pe bucsaraie va provoca un atac de cord celui de la flota. Acum conduc un Logan 2012 care, deocamdata, suporta cu stocism, fara a fi deloc incantat. "Autostrada" Slobozia-Buzau deja a provocat 2 greieri noi la o masina cu doar 40k.

              Comment


              • #38
                impecabila. mai ales mecanic

                Comment


                • #39
                  recomand. masina e super intretinuta de alessandro, nu are probleme sau defecte ascunse, am fost cu el in bulgaria intr-un roadtrip, merge impecabil. cauciucurile sunt dot2014 noi noute adica, bielete antiruliu noi si multe multe altele
                  Can't touch this !

                  Comment


                  • #40
                    Rezervorul GPL ce capacitate are?

                    Comment


                    • #41
                      50 cu 43. Adica volum de 50 fizic ar efectiv intra 42-43 litri gpl la pompa.

                      Comment


                      • #42
                        Tin sa fac urmatoarele precizari :

                        Masina are bara de rigidizare intre amortizoare si are catalizatorul scos.

                        In consecinta pentru cei care se sperie de asa ceva...va rog nu mai sunati. Masina nu e pentru voi.

                        Va risipiti timp pretios in care ati putea gasi tzeapa perfecta pentru voi. Un Logan din targ cu 70mii in bord, 270 mii reali, rasturnat facut pachet si reparat cu piese din taxiuri dezmembrate. Voi le cautati si vi le doriti atat de mult.

                        Valabil si pentru cei care vin si se uita cu lupa la vopsea si imi reproseaza ca nu e originala...da prietene iti spuneam eu asta daca ma intrebai.

                        Pret nou ...3600 eur. Cine o cumpara primeste 2 revizii moca la mine la garaj (ulei+filtre)

                        Comment


                        • #43
                          Nu stiu de ce te chinui s-o dai.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #44
                            Imi caut deja alta masina.

                            Asta se da decat daca iau pe ea pretul dorit.

                            Comment


                            • #45
                              Se da "numai".
                              Si dai degeaba reviziile, pt ca daca nu cunosti cumparatorul va crede ca-i dai o porcarie
                              Asa sunt oamenii...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google