Vand Dacia Logan 1.2 Benzina An Fabricatie 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Dacia Logan 1.2 Benzina An Fabricatie 2011

    vand dacia logan 1.2 benzina,an fabricatie 2011,
    13000 km
    culoare bleu navy, fara accident, carte service,echiparea de baza.
    4900 euro negociabil
    Attached Files
    Keep walking...

  • #2
    Ce e ala, ambiance, ca pretul e de Laureate. Trezirea!!

    Comment


    • #3
      transforma trezirea intr-o suma te rog
      Keep walking...

      Comment


      • #4
        Suma o cauti si gasesti usor pe autovit masina similara ca an km si motor

        Comment


        • #5
          vad preturi de intre 4750 si 6400! 6400 e ridicol de mult! un logan 2 e 6700 nou!
          Keep walking...

          Comment


          • #6
            Atunci las-o la 4750 si vei ramane cu ea numai buna de MUZEU...scuza-mi remarca dar chiar nu ma pot abtine cand vad asemenea preturi pentru o masina fara nici o optiune.
            Daca chiar vrei sa vinzi masina ia si pune-i un pret care chiar e pret de dat masina, daca doar vrei s-o lauzi, atunci lasa pretul initial. Spor la vanzare !

            Comment


            • #7
              nastrut te invit sa postezi un pret pe care tu il consideri decent si realist!
              Keep walking...

              Comment


              • #8
                up up up ..........
                Keep walking...

                Comment


                • #9
                  Fratilor de ce trebuie sa ii stricati topicul omului cu posturi inutile ?

                  Daca esti interesat de masina postezi daca nu, nu si gata.

                  E bine ca acest kissfm a luat ban pentru ca el posteaza numai ca sa fac posturi ca el oricum nu cumpara nimic si toate masinile sunt proaste, alergate, nu au numarul real de km.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • #10
                    bine punctat B-53-SDP! comentariul tau este pertinent si productiv!
                    Keep walking...

                    Comment


                    • #11
                      Daca tot suntem loganisti, ar trebui sa ne ajutam intre noi,chiar si cu sfaturi, doar avem ceva in comun.Kissfm insa a facut-o intr-un mod grosolan ca un mojic.
                      Tu nici macar varianta ambiance nu o ai.Ai varianta cea mai cheala ,anume "logan". Pe autovit nici macar nu gasesti asa ceva din 2011.
                      4900 varianta super cheala este mare.Pretul de vanzare a fost de 5850E.Vechime 2 ani. Nu are servo si reglajul oglinzilor este din exterior cu mana.Daca vrei sa o reglezi pe cea de la pasager in timpul mersului nu poti.Trebuie sa te dai jos din masina ca sa rezolvi problema. Apare voucherul de 1500E. Cu 4900E + voucherul - cat dai pe el te apropii exagerat de mult de un Logan 2 basic care are si servodirectie , ASR, ESP, airbag pasager ,etc...
                      Ce ai vazut tu pe autovit sunt VARIANTELE SUPERIOARE. Varianta ta fabricata in 2011 nu o gasesti la momentul actual pe autovit.
                      Uite un reper : http://www.autovit.ro/dacia-logan-C28847507.html 4450 E .varianta prestige sau ambiance + dotari extra(servodirectie etc).
                      Un pret corect nu pot sa-ti spun pentru ca as denatura procesul de vanzare.
                      Last edited by karlos12; 28 April 2013, 20:44.

                      Comment


                      • #12
                        e varianta ambiance cred (prestige cred ca are airbag pasager) si e 2010 ma rog...una peste alta nu am gasit multe masini 2010-2012 la numarul acesta de kilometri! si constat ca nu e nici cine stie ce oferta pe piata...si in aceeasi masura si cerere!
                        referitor la voucherul de 1500 de euro...fie ai o rabla...fie platesti undeva pe langa 1000 de euro pe unul...deci se complica usor treaba...+ ceva diferenta pana la 6690 cat e un logan 2, varianta cea mai "ieftina", care intr-adevar are ceva in plus ca dotari si eventual aspect! acum achizitiobarea unei masini prin programul rabla, e mai costisitoare din pacate!

                        in continuare astept atat amendamentele de rigoare cu privire la pret...fiecare avand o opinie personala cat face sau cat ar oferi pentru o masina...cat si eventuale oferte!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • #13
                          Masina ta a costat 5800. Pe vremea aia se putea cumpara masina cu 3 tichete rabla. Adica 5800 - 2700 (1 tichet era 900) = 3100. Intr-adevar tichetele astea te mai costau ceva. Un pachet de 3 tichete era cam 600-700eur. 3100+700 = 3900er. Practic masina ta la cumparare a costat ~4000euro cash.

                          Bafta la vanzare.
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • #14
                            am dat 1500 ron/voucher....nu erau neam sub 1500 din ce zici tu se intelege ca tichetele le-am scos din joben! cu tot cu tichete valoare era 6500 si ceva...tre sa caut factura... calculul e simplu! 6500e-2700e(voucherele)=3800e+4500lei(cat am dat pe tichete)= aprox 4800euro...

                            acuma PRIMA VARIANTA DE LOGAN e 6690-1500(tichetul)=5190+cat platesti pe tichet(probabil undeva in jur la 1000 de euro)=6190...deci marea scofala e de 500 de euro! sau daca ai rabla...scazi 1500e curati! dar na`...nu toti au rable!
                            Last edited by jonnie007; 29 April 2013, 05:05.
                            Keep walking...

                            Comment


                            • #15
                              Vezi ca gresesti cu buna intentie pentru a induce lumea in eroare. Pretul masinii nu creste niciodata daca o iei cu vouchere.De unde ai scos-o si pe asta cu 6500? Masina tot 5800 costa si NU 6500.Calculul corect este urmatorul 5800 - 2700 =3100 + 4500 lei sau aprox. 1000E cat ai dat pe ele =4100E CASH.... Vezi ca am trecut si eu printr-un proces asemanator si stiu cum se deruleaza.
                              Last edited by karlos12; 29 April 2013, 11:41.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google