Vand SKODA OCTAVIA 2, 2.0TDI 140CP, 2006

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu am platit in a 11-a 2009 in jur de 3000 de lei! asta a fost situatia! m-a durut buzunaru`!

    masina este in stare foarte buna si nu numai in poze!

    astept oferte!
    Keep walking...

    Comment


    • #17
      up!!!!!!!!!!
      Keep walking...

      Comment


      • #18
        up-eanu!!!!!!!!!
        Keep walking...

        Comment


        • #19
          totusi pune si o poza cu seria de sasiu (nu este un mare secret) ca sa se verifice km si reviziile si ce a mai fost schimbat la ea.
          daca a facut reparatii in service-uri autorizate skoda trebuie sa existe istoric in sistem si se poate verifica la orice service skoda .
          real power..... diesel power by

          Comment


          • #20
            Maina e adusa de afara in 2009 (exista carte service) iar apoi am doar o vizita la autogrup ct , pentru o verificare tehnica generala, presupun ca se poate verifica ce nr de km avea la acel moment! in rest, schimbul de ulei si filtre nu le-am facut la reprezentanta! Am auzit de niste hotii pe la reprezentante de te doare capu` si am considerat ca e apa de ploaie sa fac reviziile la dealer(au si reprezentantele ametitii lor si hotismele de rigoare!) !!
            Dar cred ca sisitemul informatic e la nivel european...si se vad km de afara...in sensul ca masina nu are km "manariti"!
            Schibmurile de ulei (castrol edge 5w40) si filtre(mann) le-am facut la fiecare 10.000km! dar na`...nu sunt la reprezentanta si presupune sa fiu crezut!

            pentru cine e interesat in mod serios, merg cu masina si la Vatican sa o verifice!
            Attached Files
            Last edited by jonnie007; 27 August 2013, 21:02.
            Keep walking...

            Comment


            • #21
              si-a vandut cineva aici masina? observ vad ca "nu e coada" la niciun anunt!
              Keep walking...

              Comment


              • #22
                Pune-o pe autovit... Slabe sanse s-o vinzi pe forum

                Sent from the dark side using Forum Runner
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • #23
                  personal mi se pare o mare gafa sa vinzi Skoda si sa iei Logan 2 dar na, o faci cu mana ta

                  Comment


                  • #24
                    este pe autovit...nu pot sa zic ca e coada...mai intreaba lumea...dar in mare parte suna samsari... sau unii de iti ofera pret departe de adevar! cred ca si luna august e usor nepotrivita pt vanzari...lumea a fost si poate mai este prin concedii...
                    nu mi-am pus mari sperante in forum...
                    Keep walking...

                    Comment


                    • #25
                      Vino vreo 2 duminici in targ la Constanta si ai sanse mari de tot s-o dai, eu mai merg uneori prin targ si n-am vazut mai mult de 1-2 la vanzare, prin 2007 - 2008 tare-a mai fost iubita masina asta in Constanta, vanzarile la Skoda Octavia2 au depasit cu mult pe cele de la VW.

                      Comment


                      • #26
                        Cromatic, nu prea sunt genul care merge la targ...n-am fost niciodata. ori sa stau sa ma tiganesc la pret, sa ma dau de ceasu` mortii pe acolo... sa fac spagata-n aer! habar nu am cum e in targ!

                        Originally posted by Drogas View Post
                        personal mi se pare o mare gafa sa vinzi Skoda si sa iei Logan 2 dar na, o faci cu mana ta
                        Drogas eu nu vand skoda ca sa iau Logan! am avut un logan 1 si l-am dat ca sa-mi iau logan 2!
                        skoda o dau ca sa-mi iau skoda 3...sa vad daca imi ajunge "plapuma" cat intentionez sa ma intind! sau octavia scout....dar sunt al dreaq de rare!
                        Last edited by jonnie007; 29 August 2013, 17:07. Reason: Automerged Doublepost
                        Keep walking...

                        Comment


                        • #27
                          Pai scuza-ma ca-ti spun, dar la 6500 iau masina lui Darkside, rulaj cu 30.000 km mai mult, insa e BMW, are 160 de cai si e cu mult peste orice Skoda.
                          Vezi eroarea in pretul tau? Exista alternative mult mult mult mai bune.

                          Cel mai bine iti incerci norocul pe autovit.

                          Comment


                          • #28
                            Eu am avut sanse mai mari (si chiar de acolo a venit clientul) cu anuntul postat pe 4 ciuning.
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • #29
                              cezare ai un link cu anuntul lui dark? cu bmw-ul... sa vedem ce an e, motorizare...etc

                              Cosmine nu am inteles, unde ai avut sanse mai mari...???
                              Last edited by jonnie007; 29 August 2013, 18:55.
                              Keep walking...

                              Comment


                              • #30
                                2007, 2.0 160 de cai, multe optiuni.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google