Cumpar Masina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumpar Masina

    Salutare!
    Sunt interesat sa cumpar o masina!
    buget max ... 4300e
    ce vreau? ce caut? ... ei bine, e de preferat un logan mcv 1.5dci! de preferat 85cp 7 locuri... daca e si full e si mai bine! ...
    Astept si alte propuneri cu alte masini (si straine :P), de preferat diesel! (break/monovolum), max 2000cmc
    Multumesc pentru timpul acordat!

  • #2
    Un hyundai coupe cu 1100 euro:


    Revizie facuta recent, ITP facut recent.

    Comment


    • #3
      merci de sugestie...insa prefer o masina de familie, economica... de asta am si spus ca vreau un mcv in 7 locuri. Am avut pana acum ceva vreme un dci de 68CP full de care am fost fffffffff multumit ... insa un dobitoc a intrat in mine si m-am pricopsit cu o dauna totala ... iar cei 4000e+ sunt toti banii pt o alta masina...

      Comment


      • #4
        Atunci te sfatuiesc sa o iei de pe forum. Evita autovit!

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
        Last edited by Cezar; 17 August 2013, 20:03. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          Logan 1.6
          Ambition
          full
          stare f. buna
          2.700

          Comment


          • #6
            Passat combi 1,9 tdi, de preferat an 2004 , consum ...undeva la 5,5 %.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • #7
              renault laguna II 1.9d... ceva pareri pro sau contra?

              Comment


              • #8
                sall

                logan 1.5dci 2007 ....unic proprietar...130.000 reali

                Comment


                • #9
                  Originally posted by ionut.c View Post
                  renault laguna II 1.9d... ceva pareri pro sau contra?
                  Am avut una in familie.
                  O masina care arata bine, destul de fiabila, fara probleme deosebite cu motorul spre deosebire de fratele de 1.5 dci, injectia la 1.9 are alt fabricant.

                  Normal ca mai pica una alta, spre exemplu o pompa de joasa presiune care ajuta un pic motorina pe traseu, 700 de lei a costat.

                  Masina e confortabila la drum.

                  Daca are multe sute de mii de km la bord, reprezinta totusi un risc asumat.

                  Comment


                  • #10
                    Salut, poate te intereseaza o oferta buna :http://www.loganclub.ro/forum/vand_d...08-t51094.html ! Merci

                    Comment


                    • #11
                      logan laureate 2010, alb, 1.5 70cp, 108000km, carte service reprezentanta, folosita exclusiv extraurban, 5400 tva inclus (deductibil), taxa platita si nerecuperata

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google