DACIA LOGAN 1.4 Mpi, 2007, 75000 KM, UNIC PROPRIETAR

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DACIA LOGAN 1.4 Mpi, 2007, 75000 KM, UNIC PROPRIETAR

    UNIC PROPRIETAR,model AMBIANCE, prima inmatriculare 06/2007, motor 1.4 benzina, 75.000km, revizii facute doar in reteaua Dacia. Casetofon Sony MP3, inchidere centralizata, scut motor metalic, cauciucuri vara + iarna. Pret 3300 Euro
    Attached Files

  • #2
    Colegu nu mi-o lua in nume de rau , ai uitat sa spui daca are taxa platita. In cazul in care nu are , c-am greu sa o vinzi la bani astia pe cand taxa este de 1733 euro (tot ambiance din 09.2005 am si eu, cu 67000km in momentul de fata si atat mi-au cerut taxa de mediu) Up !

    Comment


    • #3
      Taxa de prima inmatriculare a fost achitata in momentul cand a fost inmatriculata de noua si nu s-a cerut restituirea ei, deci cine o va cumpara nu va mai trebui sa plateasca acea taxa aberanta! Am pus-o mai intai pe forum pentru ca speram sa ajunga pe mana cuiva care merita insa stii cum e, pana la urma conteaza cine are banii asa ca acum am pus-o si pe site-urile de profil.E pacat de ea deoarece este foarte ingrijita si a fost folosita in concedii in afara tarii si mici deplasari in tara, in rest in oras nu s-a circulat cu ea... Asta e...

      Comment


      • #4
        Pret 3000 de euro fix.

        Comment


        • #5
          Se poate sterge anuntul.Multumesc

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google