VAND Dacia 1310 Pentru Programul Rabla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND Dacia 1310 Pentru Programul Rabla

    Vand Dacia 1310 an fabricatie 1986 in stare de functionare cu itp valabil,asigurare si rovinieta expirate,pentru programul Rabla la pretul de 2500 ron
    Am impozitul platit si pot scote fiscalul fara probleme.
    Telefon 0724693225
    Attached Files

  • #2
    Mentionez ca pretul este NEGOCIABIL
    Sunt proprietar cu acte in regula si insotesc clientul pentru perfectarea actelor
    Cand am luat eu loganul in 2007 nu exista programul rabla,cel putin pentru dacia logan
    Sincer mi-ar placea sa-mi schimb loganul din 2007 cu gpl si ac si rulaj 100 mii km si sa -mi iau noul logan mcv,dar prioritatile sunt altele
    De logan sunt foarte multumit ,va fii intretinut numai cu piese de calitate si consumabile schimbate la timp

    Comment


    • #3
      Nu mai cumpără nimeni masina noua in ziua de azi.
      Nu dorește nimeni o reducere de 6500 ron pentru o mașină nouă.
      Prețul este negociabil

      Comment


      • #4
        sunt anunturi cu 1000 lei berechet!
        Keep walking...

        Comment


        • #5
          Tie sincer iti convine dacă ai fii in locul meu sa o dai cu 1000 ron.
          Ce iei de banii ăștia? Nici măcar un scuter cu CI.
          Nu vreau sa fiu ironic dar 1000 ron nu se merita.
          Si inca ceva arata mi un anunt serios la prețul asta.

          Comment


          • #6
            eu iti zic cum sta piata! Ca e putin sau mult...e alta poveste!
            piata discteaza pretul!
            Am consultat lista cu cei care cedeaza tichetele rabla la un dealer dacia...si peste 50% aveau preuri de 1000 lei.
            sunt si pe net...o carutza!

            deci motivul pentru care nu e coada pe acest topic...este pretul mare. as zice chiar urias! cel mai scump tichet l-am luat in 2011 cu 1500 lei...pe atunci mergea smenu cu 3 tichete la o masina noua cumparata. in rest cu 500 lei in 2013...respectiv 1200 lei anu` trecut.
            Keep walking...

            Comment


            • #7
              Tie sincer iti convine dacă ai fii in locul meu sa o dai cu 1000 ron.
              Ce iei de banii ăștia? Nici măcar un scuter cu CI.
              Nu vreau sa fiu ironic dar 1000 ron nu se merita.
              Si inca ceva arata mi un anunt serios la prețul asta.

              Decât sa o dau cu 1000 ron, mai bine ma izbesc cu ea de perete si ma filmez pe YouTube.
              Last edited by denisbossu; 4 May 2015, 22:01. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                iti doresc sa ai mult spor, la vandut sau la izbit de perete, ca d-aia ajungem la sapa de lemn, mai bine "nimic" decat "putin" pe un lucru care oricum are valoare 0 in momentul asta ?
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • #9
                  Pe 1000ron colegule nu o dau, o las cu husa pe ea mai tine inca 10ani.

                  Comment


                  • #10
                    Daca nu iti aprobam anuntul...eram omul rau si ma intrebai "de ce"?

                    Iti amintesc ca sunt logan-uri euro3 care nu prea se mai vand tocmai din cauza taxei f mari. Ce sa mai vorbim de o Dacia 1986...
                    Indiferent de valoarea sentimentala, piata dicteaza pretul.

                    Din pacate...vei constata in curand aceasta.

                    Ramane deschis.
                    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by denisbossu View Post
                      Pe 1000ron colegule nu o dau, o las cu husa pe ea mai tine inca 10ani.
                      Daca iti permitii sa o mai tii sub husa 10 ani, dar sa fie cu reviziile la zi, nu clocitoare, inseamna ca esti cu adevarat boss.
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • #12
                        aici l-ai atins Samurache!
                        Keep walking...

                        Comment


                        • #13
                          Tot el e suparat ca de ce nu da lumea bani pe un ciuruc.
                          Dar tu ai trebui sa fii suparat pe tine "bossule", ca incerci sa furi! 2500 lei pe un ciuruc de 800 lei, doar pt ca cineva isi poate lua un tichet de 6500 lei.
                          High sick tear!

                          Comment


                          • #14
                            Ma refeream la faptul ca am sa o țin, sub husa cu impozitul platit, sa fie functionala.
                            Si inca ceva boss nu sunt, lucrez la patron si traiesc din salariu.
                            Cred ca daca a-ți fii in locul meu a-ți tine la pret, ce e 1000ron.
                            Mulțumesc domnului moderator ca a aprobat anuntul.

                            Si ce incerc sa fur 2000ron negociabil pe un voucher de 6500ron,asta vi se pare smecherie.
                            Last edited by denisbossu; 5 May 2015, 05:48. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by 77sky View Post

                              Ramane deschis.
                              Pe raspunderea dumitale...
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google