VAND Dacia 1310 Pentru Programul Rabla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Cata ironie pe forumul asta.

    Comment


    • #17
      VAND Dacia 1310 Pentru Programul Rabla

      Nu e ironie BOSSULE!
      Pretul cerut de tine e dintr-un film SF...ca sa nu-i spun tentativa de japca!



      Sent from mobile
      Last edited by jonnie007; 5 May 2015, 17:58.
      Keep walking...

      Comment


      • #18
        700 ron iau pe masina dacă o duc la fier vechi
        Sincer imi convine sa dau si eu 800ron pe un voucher, bună afacere
        Am posibilitatea de a lua o mașină nouă, dar am alte priorități si anume casa

        Comment


        • #19
          Anul trecut cand am luat masina dealerul mi-a cerut 1500 lei, i-am dat, dar la primul telefon dat, dupa o cautare pe gogule, am gasit la 900 lei parca, dupa 1 minut de discutii am ajuns la vreo 700 lei parca. Da nu prea voia dealerul, ca car ca mar... Si placandu-mi seatul tare, am dat 1500 si am castigat 5000, a fost bine, dar acum imi pare rau de aia 7-800 pierduti.

          Daca primesti 1500, accepta repede.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #20
            Te-a imbarligat mumuse!
            N-are nimic de spus dealeru in privinta asta!
            Si 1500 e mult. Pretul corect e 800...maxim 1000.


            Sent from mobile
            Keep walking...

            Comment


            • #21
              Hai ca ati sarit gardul, deja; ce facem transformam un topic de vanzari in ...discutii despre orice va trece prin cap?
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • #22
                Da, am si recunoscut, ea zicea ca poate omu nu e serios, ca poate nu vine, da nu mi-a pasat masina nu-o regret deloc, a fost o miscare reusita. Da de banii aia mai faceam 3 plinuri.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #23
                  Cumnatul meu a vândut acum trei ani voucherul cu 2500 ron, cum se explica asta.
                  Sincer ma gândeam la un preț sub 2000ron.
                  Dar nici 800ron sub nici o forma.
                  Nu fac japca nici smecherie e doar masina mea si vreau sa o vand doar pentru voucher.

                  Comment


                  • #24
                    Salut!

                    Si eu am avut o rabla, am dus-o la remat(in 2013) si am ajuns sa imi iau masina noua fara sa vreau, in primul rand pentru ca persoana care scrisese tichetul incurcase modelul cu numele posesorului, dar tichetul era valabil(pusese stampila si semnase), si in al doilea rand pentru ca pierdeam foarte mult, vanzandu-l cu 1000-1500 lei.

                    Cei care cumpara vouchere, nu se vor inghesui sa cumpere rabla, pnetru ca pe piata sunt/vor fi voucherele finale(nu se vor mai complica cu acte, cu dusul rablei la remat etc).

                    Incearca la dealer sa vezi ce iti spun, cat iti dau pe un voucher(probabil nu suma pe care o vrei tu), dar merita incercat.

                    Spor la vanzare!

                    Comment


                    • #25
                      la dealer mai mult de 1000 nu ii da, doar si aia tre sa traiasca ))
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #26
                        In 2010 mergea treaba cu 3 rable, pe una am dat 600, una 700 si ultima 900 lei

                        Comment


                        • #27
                          Gata! Ce era de spus, s-a scris.

                          Pana aici cu circul.
                          Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google