Vind Logan Laureat Plus 2006

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vind Logan Laureat Plus 2006

    VAND DACIA LOGAN AN FABRICATIE 2006, UNIC PROPRIETAR nefumator, inmatriculata ultima oara in oct 2011 ,MODEL LAUREATE PLUS FULL, remapare, cutie cu pinioane sport modificate,lumini de bord neon,instalatie gpl direct de la producator(Landi ) jante magneziu modelunic italia cauciucurile de vara sunt noi ,cauciucuri iarna, gpl omologata rar, itp valabilitate oct 2016, masina are 113000 km facuti in afara...... Pret 2600 negociabil Contact :0766644786 Am citit regulamentu sunt deacord cu el .
    Attached Files

  • #2
    up valabil

    Comment


    • #3
      Daca esti unic propietar de ce a fost reinmatriculata? Taxa e platita? PLUS FULL e fara ABS?
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #4
        anunt tipic samsaresc
        full de full plus fara piele
        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

        Comment


        • #5
          E belea masina! cu atat mai mult cu cat e primul proprietar

          Da poze cu partea stanga nu vedem si noi?
          Keep walking...

          Comment


          • #6
            Ca e reinmatriculata...poate a avut leasing pe ea, poate a vrut numere cu 3 cifre...
            Masina nu e un secret, e pe forum, a schimbat rulmenti cutie si rulmenti punte spate pe la 40k, a mers cu Magnatec 10w40 in mare parte.
            Last edited by mr.K; 25 May 2015, 14:54.

            Comment


            • #7
              da referitor la reinmatricularea a fost in leasing dupa terminarea duratei de 5 ani am reinscris auto .iar taxa nu nu este platita

              Comment


              • #8
                si cat face taxa?
                Keep walking...

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Costyk View Post
                  ...masina are 113000 km facuti in afara.......
                  "In afara", unde?
                  Afara din tara, din oras?
                  Absolut toti 113.000?

                  Sau ai vrut sa spui ca majoritatea km sunt facuti extraurban?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by jonnie007 View Post
                    si cat face taxa?
                    Ieftin... In jurul a 1200.

                    Comment


                    • #11
                      da kilometri sunt efectuati extraurban Timisoara -Deva ,Bucuresti mai toata tara iar referitor la poze nu am fost pregatit de a o fotografia pentru a o vinde ,cu taxa nu stiu cum se calculeaza am sa caut sa ma interesez la cei dela Administratia Financiara pentru un calcul

                      Comment


                      • #12
                        Faina treaba...

                        Pui in vanzare un bun si nu cunosti conditiile de vanzare, legale.
                        Oare cine crezi tu ca o fi dispus sa plateasca 2600 (negociabil) + cca 1000 (taxa), pentru 1.4 mpi, cand piata este mult mai generoasa cu alte exemplare, mai de soi, in aceeasi bani?
                        Nu veni cu placa: daca vrea noul proprietar, poate sa circule asa, fara sa o plateasca (taxa de timbru), ca in acel caz nu este proprietar ci un biet posesor, ipotetic de buna credinta...
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment


                        • #13
                          cum am spus nu am fost pregatit cu vinzarea masini si informat de plata taxei s-a ivit o problema si am hotarit in scurt sa dau aceasta masina ,sincer pretul este negociabil ,adevarat ca nu se vede cit am investit

                          Comment


                          • #14
                            3900 pe un Logan de 9 ani....nu stiu...e cam offside!

                            Nu vreau sa par de la Gheboaia...insa de banii astia iei golf(exemplul universal), astra...etc...
                            Keep walking...

                            Comment


                            • #15
                              In aceste conditii, tragem obloanele aici.

                              Motivele sunt evidente...
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google