Pentru Toti Turbodiselarii Convinsi!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bai tavi, audi-ul ala vechi a scris istorie, normal ca e la fel de vechi. acum 25 de ani, cand la ala nechezau 550 de cai sub capota, viper nu exista nici pe plansa de design. lui chrysler i-au trebuit 15 ani sa scoata mai putini cai dintr-un motor de 4 ori mai mare. de aia si acum audi-ul i-o da la poponeata...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #17
      ala nu`i befefeu cumva?)))
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #18
        cum dracu sa compari un V10 8.6litri si cu NOS pe el cu un amarit de diesel
        oricum, putini se pot lauda ca s-au dat la o linie cu un dodge viper

        pentru cei care nu s-au prins, la secunda 23 si 39, viper-ul isi purjeaza duzele de la nitro
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #19
          a castigat viperul, poloul era cica 1.9 turbo si avea motor montat central.....stiu ungureste...am ascultat ce zice comentatorul
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • #20
            Putem pune slanina la afumat

            Comment


            • #21
              un diselar nervos rau.........
              sigpic #

              Comment


              • #22
                @darksid3 ia uite la americanca ta....
                Delta Speedline Challenge 325 10 2009 Aeroport Tulcea ADSIGNIS Motorsport E92 335i ( 370 Bph / 460 Lbs ) Dodge Viper SRT10 ( 600 Bhp / 560 Lbs ) 335i wins 13...
                sigpic

                Comment


                • #23
                  offtopic pt darkside : http://www.youtube.com/watch?v=Itq8_tIIDxQ dar nu e diesel.. tot benzinar dar mai rapid
                  turbo makes torque and torque makes fun

                  LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

                  Comment


                  • #24
                    super tare... s-a tinut bine polo tinand cont de ce masina era langa...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      yrman: arata-mi un BMW stock care face suta in 3.9 secunde ca Viper-ul. La liniutele astea civile, conteaza mult soferul (cat de berbec e celalalt)...n-ai vazut ce a ars Viper-ul cauciucurile ?
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • #26
                        daca tot o dati in dragstere... ia uite tati ce face americanca.... sonic boom baby ...yeah

                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                        Comment


                        • #27
                          @darksid3 ti-am dat un exemplu romanesc. Intotdeauna conteaza soferul atat timp cat nu e o diferenta f mare intre masini. Daca eram eu cu loganul sigur nu il faceam si probabil 8 din 10 soferi cu acelasi bmw nu castigau dar.... ideea era ca se poate cu ceva mic sa bati ceva mare... la motoare ma refeream
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google