Femeile La Benzinarie...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ...las` ca le luam pe rand, usurel!


    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by Seba View Post
      @playmo: femeile au in general probleme cu aprecierea disantelor pt ca multi barbati le mint ca 20 de cm inseamna un lat de palma...
      Daa imi place teoria asta, seba! Acum daca tot e facut topicul praf, mie mi se pare ca in ultima vreme si destui barbati sunt cam pe dinafara. Acum daca si la astia se aplica teoria de mai sus nu stiu, dezbatere deschisa...
      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

      Comment


      • #18
        Originally posted by andrushk_mib View Post
        Daa imi place teoria asta, seba! Acum daca tot e facut topicul praf, mie mi se pare ca in ultima vreme si destui barbati sunt cam pe dinafara. Acum daca si la astia se aplica teoria de mai sus nu stiu, dezbatere deschisa...
        Aia or fi barbati dinaia de canta pe la Mamaia gen Naomi
        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

        Comment


        • #19
          Ai ma! Nu puneti si voi la suflet, tot ce se discuta pe aici


          sigpic

          Comment


          • #20
            Tot ce-i posibil, road Oricum si azi am asistat la o parcare laterala intr-un spatiu de 8-10 metri efectuata in 10 minute de.....o soferita aaa, si avea senzori de parcare...
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #21
              senzori ii avea pe masina sau pe cap ?

              Comment


              • #22
                senzorii nu te ajuta cu nimic daca nu stii sa parchezi, eviti doar sa lovesti masinile.

                v-am rugat sa nu generalizati dar au aparut iar pestii de balta...

                una din rudele mele MASCULINE la frumoasa varsta de 58 de ani si posesor de permis de 35 de ani in viata lui nu si-a pus benzina singur. niciodata.

                iar eu am observat ca exista tendinta prin benzinarii, sa vina angajatii la soferite. daca esti sofer vin sa te intrebe de geamuri sau nici nu vin, pe cand daca vine o soferita imediat iau pompa si te intreaba de cat baga.

                ah sau se baga imediat in fata masinii sa te dirijeze sa tragi masina cat trebuie. incerc sa decid daca e din cauza a ce s-a discutat mai sus sau e pur si simplu o chestie de politete. oricum toti belesc ochii cand ii refuz si imi bag singura.

                Comment


                • #23
                  Asa a venit unu si la tovarasa...de i-a facut plinul cu benzina in loc de motorina...no comment.
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by playmo View Post
                    senzorii nu te ajuta cu nimic..............oricum toti belesc ochii cand ii refuz si imi bag singura.
                    ...pai, la criza asta, e si normal!...tot, no comment.
                    Last edited by angel; 28 August 2009, 00:07.


                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      o sa fiu nesimtit, dar tot o sa intreb...sigur aia belesc ochii cand ti-o bagi tu singura?
                      prin "ti-o bagi" ma refer la benzina...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by playmo View Post
                        soferita din primul film nu s-a gandit mai intai pe ce parte are rezervorul dar oricum nici nu a tras masina mai in fata. sunt multe cazuri in care desi rezervorul pe aceeasi parte cu pompa, masina nu e oprita corect si mai vezi cate un exemplar cum trage de pompa.
                        daca parchezi destul de aproape si suficient de in fata de pompa poti sa ai rezervorul si pe partea opusa cu pompa, ca ajunge furtunul lejer....
                        eu unul prefer sa alimentez la stilul asta, deoarece majoritatea masinilor in ro au busonul pe dreapta, iar la pompele cu furtun pe partea stanga de obicei nu e nimeni.

                        Originally posted by Seba View Post
                        @playmo: femeile au in general probleme cu aprecierea disantelor pt ca multi barbati le mint ca 20 de cm inseamna un lat de palma...
                        dupa afirmatia asta a ta vor fi multi care vor sustine pe diverse cai ca ei au peste 20 de cm

                        Originally posted by ROAD EMPIRE View Post
                        Aia or fi barbati dinaia de canta pe la Mamaia gen Naomi
                        da ROAD EMPIRE, stim ca tu iti masori succesul in PESTE 20 de cm....nu e nevoie sa lovesti in erorile naturii ca sa iti demonstrezi barbatia.


                        Originally posted by playmo View Post
                        una din rudele mele MASCULINE la frumoasa varsta de 58 de ani si posesor de permis de 35 de ani in viata lui nu si-a pus benzina singur. niciodata.

                        iar eu am observat ca exista tendinta prin benzinarii, sa vina angajatii la soferite. daca esti sofer vin sa te intrebe de geamuri sau nici nu vin, pe cand daca vine o soferita imediat iau pompa si te intreaba de cat baga.

                        ah sau se baga imediat in fata masinii sa te dirijeze sa tragi masina cat trebuie. incerc sa decid daca e din cauza a ce s-a discutat mai sus sau e pur si simplu o chestie de politete. oricum toti belesc ochii cand ii refuz si imi bag singura.
                        ceea ce nu stii tu aici este ca tu teoretic nu ai voie sa pui benzina, e obligatia lor si pentru asta sunt platiti. eu unul nu-i las sa imi puna benzina ca sunt neglijenti si lovesc cu pistolul tabla masinii, in capacul de la rezervor, lasa dare de benzina pe masina, dar nu mai sunt nevoit sa-i refuz pentru ca alimentez de cativa ani de la aceeasi statie si deja stiu angajatii ca nu tre' sa se oboseasca.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • #27
                          faza cu plecatul de la pompa cu pistolul infipt in masina am vazut-o real la mol in roman.protagonistul a fost un taximetrist.deci nu radeti ca si barbatii o mai festelesc.
                          Welcome to the Club, We Have Jackets !

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by margelatu View Post
                            faza cu plecatul de la pompa cu pistolul infipt in masina am vazut-o real la mol in roman.protagonistul a fost un taximetrist.....
                            Practic, putin probabil sa pleci cu pistolul in gura rezervorului, deoarece cand e gata alimentarea, automat oprind pistolul il si pui la loc, apoi mergi sa platesti la casa...daca mai pui capacul, asta-i o alta problema dar putin probabil si un angajat sa te lase cu pistolul in gura rezervorului, ca doar esti in preajma si verifici cat pune ala, in traista ...crezi cumva, ca te astepta angajatul cu mainile in sold si pistolul la rezervor, pana platesti?
                            Last edited by angel; 28 August 2009, 18:25.


                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Sincer nu am ce sa scriu tipa a fost criminala singura explicatie a fost un miscat din umeri si atat. Las imaginile sa vorbeasca

                              Comment


                              • #30
                                ce lupta dura .. 1-0 pt pomp@

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google