Sofer Neatent Pus La Respect

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mersi colegu. Initial mergea, doar i-am facut eu proba.

    Comment


    • #62
      Si inca unul http://www.trafictube.ro/bataie-auchan-titan-2/
      Ieri a fost o zi ghinionista pentru unii!!

      Comment


      • #63
        Nu pot sa spun ca e unul mai vinovat decat altul, toti trei au urmarit sa se ajunga acolo.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #64
          video asta nu`mi merge, play si doarme pe el.

          Comment


          • #65
            Da-i un refresh la pagina. Asa mi-a facut si mie prima data si dupa aia a mers.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #66
              tot i`am dat, da nimic
              da`le delete la posturile astea ale noastre

              Comment


              • #67
                Doamne ce destepti!!! Cum ii mai mananca pielea de bataie!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by vitriol View Post
                  Nu pot sa spun ca e unul mai vinovat decat altul, toti trei au urmarit sa se ajunga acolo.
                  Toti 3 ? Te referi la batranii din matiz si la cel din mercedes ?
                  Daca te uiti mai atent matizu a incercat sa evite un canal si apoi i s-a pus pata celui din mercedes si asa a izbucnit totul, asta a afirmat si cel care a filmat.
                  A fost dat si pe realitatea filmuletul, cica soferul din matiz are capul spart...

                  Asa ceva nu se poate, cred ca ajung la vorba lui PCH sa plec dracu din tara asta ca deja depasim de mult rusia la astfel de evenimente.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    mertanul incepe circul, dar si cel din matiz a iesit la cafteala (refuz sa cred ca a iesit din masina sa-l roage pe celalalt sa nu-i franeze in fata).
                    internal combustionizer

                    Comment


                    • #70
                      acuma s`a deschis si la mine.
                      treaba a fost din intersectie, nu ca a ocolit ala canalul, nu pare gen adanc sau cu gauri pe langa el.

                      daca oamenii aia lucrau in echipa, il bagau la portbagaj, oricum soferul din matiz la intins putin pe acolo, a avut ghinion sa dea ala din maini ca la balet, asa cred ca la lovit cu aia in ureche, sau zona urechii(vad ca pune mana la cap dupa)

                      cea mai buna metoda de a prevenii este sa nu te dai jos din masina sau spray lacrimogen la purtator.

                      Comment


                      • #71
                        ala din dreapta din matiz nu-i sanatos... mai intai deschide portiera in mers , apoi se da jos primul din matiz si dupa sta si se uita cum colegul lui ia bataie numai prieteni d'astia sa ai ...

                        ps:putoiul din mert merita altoit ...
                        Last edited by Costi-bc; 14 February 2013, 04:05.
                        o/____\o
                        (i)
                        .........

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by bGy View Post
                          Toti 3 ? Te referi la batranii din matiz si la cel din mercedes ?
                          Daca te uiti mai atent matizu a incercat sa evite un canal si apoi i s-a pus pata celui din mercedes si asa a izbucnit totul, asta a afirmat si cel care a filmat.
                          N-are nicio importanta de la ce a plecat. Daca aia cu Matizul isi vedeau de treaba lor, nu se ajungea aici. Mai grav este ca aia din Matiz nu par niste dobitoci cu filmele facute de "Brusli", in cap, nu sunt niste pustani, ci au totusi o varsta.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • #73
                            Ce idioti! Cate frustrari in oamenii astia...eu vad ca tantalaul din "AMG" a inceput totul si a insistat foarte mult dupa...va dati seama cata treaba avea el?! E cat de cat natural sa-ti creasca tensiunea, asa cum probabil le-a crescut alora din Matiz. Eu treceam prin el, am casco! Cred ca in situatii de genul se merita sunat la militie si spus ca doi cretini se sicaneaza in trafic, dat numerele de inmatriculare si aia e...sa-i linisteasca militia. Urmatorul pas care e, sa ne mitraliem ca in filmele cu Al Capone? Asta demonstreaza cat de multi au luat permisul "pe bune" si nu au dat mita nici macar pentru testul psihologic.
                            Last edited by PCH; 14 February 2013, 12:27.

                            Comment


                            • #74
                              pt o prostie si o ambitie de genu asta se poate ajunge la multe nenorocirii, se vede ca traim intr-o tara plina de stres si nervi la tot pasu, evitati pe cat posibil lucrurile astea ca nu se merita sa ajungi prin puscarii sau sa va faca dosar pentru un.......bafta

                              Comment


                              • #75
                                Problema e ca nu stii peste cine dai cand te dai jos din masina sa te bati.Poate dai peste un campion la box cum a patit un pieton.Unul dintre fratii Simion (campioni la box) a mers cam tare cu masina printr-o baltoaca si l-a stropit pe individ.Pietonul l-a injurat si i-a deschis usa sa-l altoiasca.Marian Simion a iesit furios si l-a batut in ultimul hal.
                                http://www.agentia.org/anchete/maria...egie-1004.html Tare ar fi fost faza daca din Matiz ar fi iesit un judoka batran si cu experienta.
                                Last edited by karlos12; 14 February 2013, 13:46.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google