Bravo Politia Rutiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Politia Rutiera

    Politia rutiera se supune altor reguli de circulatie...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

  • #2
    Nu-i prima data . Si eu i-am vazut pe interzis sau cum erau sa buseasca pe unul care oprise la pietoni dar nu aveam telefonul pregatit sa-i filmez .
    Cristi , trimite filmul la televiziuni .
    B -X X - DDF x 2

    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

    Comment


    • #3
      Da dom`le ca "ei e legea si ei are voie sa faca orice" ca deh..Is permit..P`astia nu`i mai ia nimeni la intrebari

      Comment


      • #4
        Stiti ce ar fi culmea? In gentile pe care le au in maini sa aiba spaga stransa in ziua respectiva .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #5
          Tu ce crezi ca aveau ? Si graba bate la ochi .
          B -X X - DDF x 2

          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

          Comment


          • #6
            Era sa intre si intr-o masina care circula regulamentar...Pestele de la cap se-mpute
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              ...Da si se curata de la cap

              Comment


              • #8
                Ca sa vedeti cat de mare este nesimtirea ! Daca facea un om de rand cred ca il impusca !
                LOGAN--> <--TOYOTA

                Comment


                • #9
                  super tare filmarea. Am văzut şi eu ceva asemănător azi dimineaţă în drum spre servici... Ce să zic...Cică "Erau în misiune". Aşa e mereu la ei, cum încalcă regulile, cum sunt subit în misiune

                  Comment


                  • #10
                    Aveau girofarul si sirena in functiune ? Ca daca nu erau in misiune de personala .
                    B -X X - DDF x 2

                    :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                    Comment


                    • #11
                      Stiti cum se numeste un politist beat care merge cu 140 km/h? IN MISIUNE.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #12
                        sunt curioasă câţi ar fi sărit să semneze ca martori în documente că Poliţia nu a avut girofarul şi sirena în funcţiune, chiar dacă toţi ştim că acesta era adevărul

                        Comment


                        • #13
                          Si asta nu-i nimic... Sa-i vezi cand vin pe interzis si vor sa treaca... O singura banda doua masini... Am parcat si la revedere... Au facut crize de nervi "comunitari"

                          Comment


                          • #14
                            escroci cu sapci
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • #15
                              Cand sunt pe interzis si nu sunt in misiune nu-i las fir-ar mama lor ......Sau cand vor sa iasa de pe o strada , e aglomeratie si trebuie sa dea prioritate . Chiar am claxonat o data cand eram mai tanar o masina a lor ca mergea incet .

                              La chestia cu martorii raspunsul este 0 barat .
                              B -X X - DDF x 2

                              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google