Tutorial "cum Sa Zbori Cu Scara"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    scara aia a cazut "singura"? fa-te repede mai bine nenea, asteptam tutoriale noi.

    Comment


    • #17
      Cristi sa te faci bine pana in martie la Brasov ca sa te fugaresc prin parcare Numai bine !!!
      sigpic

      Comment


      • #18
        Nu este deloc de ras.Chiar daca pare ilar momentul,doamne fereste de mai rau.Innsanatosire grabnica si la cat mai multe tutoriale!
        CARPE DIEM!

        Comment


        • #19
          pacat ca acea camera de supraveghere nu avea si sonor, sa auziti si voi cum rade colegul in hohote si nu se poate opri. radea si isi cerea scuze ca rade dar nu se putea abtine. si eu radeam odata cu el
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • #20
            Nici uliul nu cade atat de repede ce ai vrea sa faca omul sa planga?
            Acum radem glumim da numai tu stii ce fel e in urma cazaturii aleia.
            bine ca n-a fost mai rau. Eu am avut piciorul sucit acum cativa ani si durea de nu puteam calca plus ca se umflase(Da pe mine n-a avut cine sa ma filmeze )
            Insanatosire grabnica

            Comment


            • #21
              Salut.
              Nasol moment Cristi
              Bine ca nu a fost mai rau.
              Rau ca sa-ntamplat
              Oricum,insanatosire grabnica-ti doresc si revin-o cit mai repede cu noi tutoriale despre "Ce sa faci sa nu cazi cu scara"asta ca o gluma,sau ....stiu si eu........se poate intampla oricum si oriunde.
              Numai bine Cristi
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #22
                Streulea ce drac' ai avut cu scara aia? Bine ca n-ai rupt-o.

                Sa te faci bine repede

                Comment


                • #23
                  bah duda, nici io cand am pus lighenu' pe tigle n-am fo asa vanat si umflat la picioare...
                  fa-te dracu' bine sa te stiu sanatos, sa pot dormi noaptea linistit. btw, sper ca nu ti-ai rupt nimic. insanatosire grabnica de la 2 si jumatate
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #24
                    Insanatosire cat mai grabnica,Cristi! Ce sa-i faci, se mai intampla si din astea in viata...
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #25
                      O fi gasit acolo un logan mai inalt si vroia sa-l tranteasca sa fie mai low
                      In rest, intr-adevar e bine ca nu ti s-a prins piciorul intr-e scari si nu ai dat cu capul de perete, ca altfel acum ai avea de platit si scara - ca se rupea, si peretele - ca se spargea...
                      Insanatosire grabnica!

                      P.S. Data viitoare incearca si tu sa filmezi din mai multe unghiuri! ;)

                      Comment


                      • #26
                        Mai bine nu era tutorialu asta.Noroc cu camera ca altfel ramaneam fara obiectu muncii.
                        Iti doresc o sanatate molipsitoare.
                        Fara Semnatura.

                        Comment


                        • #27
                          Insanatosire cat mai grabnica, sa te faci bine cat mai repede ca avem nevoie de tine si sa nu te mai urci pe scari ))

                          Comment


                          • #28
                            vorba aia" bine ca nu e mai rau"
                            se putea si fara .......cei care lucreaza la inaltime stiu cum este
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              nasol moment...sper sa te refaci cat mai repede!

                              Comment


                              • #30
                                bai da urat ai mai cazut ... imi pare rau de accident .. si insanatorire grabnica
                                da ce faceai acolo ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google