Mama Stie Ce E Cel Mai Bine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mama Stie Ce E Cel Mai Bine

    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Profesoara este mama asta!
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Super belea . O fi reala ?
      B -X X - DDF x 2

      :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

      Comment


      • #4
        foarte tare frate
        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

        Comment


        • #5
          Lol pfooai patasti nu vi so intamplat niciodata sa dea asa "mamica" peste voi ;))?
          Last edited by crististreulea; 15 May 2008, 11:27.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #6
            Peste mine o dat taticul

            era dimineata pe la 3-4, deschide usa, se uita la mine si intreaba "ce faci?"

            aa, era sa uit, soramea mi-a facut si poza
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Si pe mine era sa ma prinda tatal meu,noroc ca am inchis(trantit) usa de la camera mea.Cred ca si-a dat el seama ce se-ntampla acolo,ca nu era asa de fraier.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                Sunte-ti mici copii. Peste mine era sa dea mamica "ei". Intamplarea s-a petrecut acum multi ani iar partenera nu era actuala mea sotie. A fost la milimetru toata afacerea si oricum senzatia a fost nasoala rau.
                Cu sotia a fost una mai amuzanta in sensul ca taica-meu intr-o seara de iarna ma intreba daca este cald caloriferul(sunt racordati la reteau centrala de termoficare). Iar eu eram in "action" . Putea sa fie caloriferul bocna ca oricum nu conta.
                Cel mai lent 1,6 8v

                Comment


                • #9
                  Super tare faza
                  sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by crististreulea View Post
                    Peste mine o dat taticul

                    era dimineata pe la 3-4, deschide usa, se uita la mine si intreaba "ce faci?"

                    aa, era sa uit, soramea mi-a facut si poza

                    Peste mine au intrat prietenii la o petrecere.....si m-au filmat(tui in gura)

                    Comment


                    • #11
                      Buhahahah deci e prea tare ))
                      LoganClub Craiova

                      Comment


                      • #12
                        Pe mine era sa ma surprinda bunica fostei...m-am pitulat dupa un sifonier gol pusca...tremuram ca un...
                        In fine a plecat baba din camera si asta mai vroia "love"; am refuzat-o pliticos (utti g.. matii nu stiai ca intra asta) si am fugit acasa.
                        O stare naspa rau.

                        Comment


                        • #13
                          Rocri ,te sfatuiesc sa antifonezi usa si sa ai un sistem de siguranta pe interior.ATENTIE SE MARESC COPII

                          Comment


                          • #14
                            Tare rau de tot chestia cand ii arata masa cum se face
                            laureate 1.5l, albastru marin

                            Comment


                            • #15
                              Super tare clipul ! Pe mine nu mau prins parintii, ci garda la padure. Ai dracu, cand ai nevoie de ei nu vin, dar au aparut din senin. Tipa cu care eram nu era panarama, era prietena buna. Sa nu se inteleaga gresit ce cautam la padure. Dupa o masa copioasa, mergea o . . .
                              Cand viata iti intoarce spatele, nu fi fraier, pune-i mana pe cur

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google