Consum Logan GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si cam asa o sa-l ai. Sa ne tii si pe noi la curent.

    Comment


    • Doamne ajuta!!
      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

      Comment


      • Salut baieti referitor la consum gpl am un logan are 160000 km numai pe gpl si nu are nik nik pina acu si asvrea sa mai merg vreo 800000 km si tot asa. Referitor la consum ca asta ziceam eu fac taxi si imi ia in oras undeva la 8.5-9 asta pe bune si cind imi ia 9 nus mulumit afara cred ca undeva la 7 . Cel mai bun gpl ii de la petrom si lukoil in rest sa auzim de bina pa pa

        Comment


        • De cel de la Rompetrol ce parere aveti, ca acu mi-am facut card fill&go, m-am pacalit!?
          Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

          Comment


          • nu am folosit pana acum, nu stiu ce sa zic. In ultima vreme lukoil si sunt multumit pana acum.

            Comment


            • Sunt la ultima linie verde si am facuti 380 km. E binisor??
              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

              Comment


              • mai citeste din urma ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • alimentat cu 20 de L si am mers 150 de km in Bucuresti..cam mult nu ?

                  Comment


                  • e o idee cam mult dar acum depinde si de traficul pe care l-ai avut plus de stilul de condus si altele ........

                    Comment


                    • Salut.
                      Eu am pe cb consum de 8%+1l=9%gpl eu zic ca e ok.
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • Dupa cum am promis, saptamana trecuta mi s-a terminat primul plin. Am reusit un 523 km cu 42,5 l de gpl. Eu zic ca e bine tinand cont si de conditiile meteo. -19 grade zapada la greu frig mare de tot!!
                        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                        Comment


                        • Originally posted by danny_xstyle View Post
                          alimentat cu 20 de L si am mers 150 de km in Bucuresti..cam mult nu ?
                          cam atat fac si eu in Bacau. cu 1.6 mpi. Daca merg seara cand nu-i aglomerat fac si 200 km...
                          o/____\o
                          (i)
                          .........

                          Comment


                          • Originally posted by virago View Post
                            Dupa cum am promis, saptamana trecuta mi s-a terminat primul plin. Am reusit un 523 km cu 42,5 l de gpl. Eu zic ca e bine tinand cont si de conditiile meteo. -19 grade zapada la greu frig mare de tot!!
                            Cred ca te-ai linistit acum vazand consumul avut..

                            Comment


                            • Cum naiba nu?! Nu-mi venea sa cred sincer!!
                              Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                              Comment


                              • numai prin oras 433km cu un plin de 43l. Gpl de la lukoil. Arhimultumit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google