Consum Logan GPL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by razvanamza View Post
    7% in Bucuresti? cand faci o demonstratie?
    oricand vrei tu de la 9 10 seara in sus)

    Comment


    • si doar pe 2-3 km intre victoriei si vitan, nu?

      Comment


      • eu am mers in jur de 20-30 km acum te plimb si pe tn la fel?)

        Comment


        • Salut.
          Daca baga el gazul,il plimbi cit vrea,nu?
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • salut.
            da bine zis augustin nu mam gandit la asta)

            Comment


            • pentru bucuresti un consum "cinstit" se pune adunand drmuri dimineata, la pranz, ora 5 si seara. asa e greu sa scoti sub 11 pe gaz. am reusit 8.5% ziua o singura data, de la vitan la mihai bravu, cu toate semafoarele pe verde, si foarte liber (ora 3:30-4), pe vreo 5-6km, resetat din mers, "batraneste". astfel de cazuri izolate nu "se pun". faci un plin de gaz si spui cat ai mers, eventual spunand si un traseu pe unde mergi (periferie, central, drumul taberei-pipera )

              Comment


              • da ai dreptate in jur de 11 consum mixt la orice ora...o sa ii fac zilele astea plinu ,resetez CB`u si sa vad cat merg :-ss

                Comment


                • vezi că ne înţelegem?

                  Comment


                  • Salut! Apostat cineva poze cu instalatia de gaz din fabrica si cum vine butelia in locul rotii de rezerva, ca asa am inteles ca vine din fabrica! Multumesc!

                    Comment


                    • da ne intelegem)

                      Comment


                      • Poti sa postezi te rog?

                        Comment


                        • scz mesaju era catre razvanamza

                          Comment


                          • mi-am instalat gaz de curand (mai putin de 1000km) si am iesit azi pe autostrada pana la pitesti si inapoi. am butelie de 40l deci intra cam 30. ramasesem fara gaz si am facut plinu la iesire pe iuliu maniu (au intrat 28l) si chiar cand am ajuns inapoi acasa mi s-a aprins beculetu rosu. mi se pare ca a consumat cam mult. la dus am mers doar cu 140, la intors numai cu 110.

                            Comment


                            • cand te duci sa-ti faci schimbul de filtre sa vorbesti sa-ti regleze gazul (consumul)

                              si mie pana la prima revizie 15 000, mi-a luat si 13 in oras si vreo 9 la drum
                              acum am 9 oras si 6 la drum
                              km: 43 000

                              Comment


                              • ai cam gatuit-o nenea. asa-i ca daca dai pe benzina zboara??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google