Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Art-oil Luica 1.91 happy hour
    Lukoil Luica 2.02 cu reducerea de 10 bani
    ...avand in vedere ca la ultimul plin de la lukoil am fost furat si am facut 300 km cu 40 de litri( care reali nu stiu cati ar fi ) cred ca am sa continui sa bag de la art-oil daca imi iese consumul cum trebuie

    Comment


    • Unde este art oil asta mai exact? i ce happy hour?

      Trimis de pe al meu Oneplus One folosind Tapatalk
      sigpic

      Comment


      • Pai pe luica e imediat dupa rompetrol si happy hour e intre 10-11 si 18-19 si ai 10% reducere. Intra la ei pe site si uita.te unde sunt statiile ca au mai multe prin bucuresti

        Comment


        • 2.29-Fetesti
          2.14 Urziceni
          2.09 Cosereni
          daca esti puternic si ai vointa le rezovi pe toate

          Comment


          • Petrom Buzau in weekend 2 lei litrul de Gpl
            Saab 9-5 Aero

            Comment


            • 2.65 Vaslui

              Comment


              • Si in Braila pretul la GPL este destul de ridicat fata de restul tari cel putin fata de Bucuresti , 2.45 , 2.50 lei
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • Ce ziceti de 2.90 la rompetrol Alba Iulia?

                  Comment


                  • La cum e pretul pe la voi de aproape 3 lei, mai bine mergi pe benzina la 4.5...Parerea mea e ca la diferenta asta asa mica de pret nu prea merita sa iti mai pui instalatie gpl pt ca ti.ai recupera investitia in foarte mult timp...
                    Chiar si daca ai avea instalatia montata deja tot n.ai iesi in mare profit

                    Comment


                    • Preturi de week-end la Buzău, 2 lei sau sub 2 lei la multe statii

                      Comment


                      • 55,74 ron / 29,009 litri gpl = 1,99 din/ litru . ( a fost aplicat reducere de 0,10 ron/litru )





                        Trimis de pe al meu M532 folosind Tapatalk
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Ce preturi sunt la gpl de ruta Bucuresti-Pitesti-Rm valcea-Tg jiu?
                          M.ar interesa in special prin Rm. Valcea, Tg jiu pt ca am rezervor mic si nu imi ajunge un plin dus-intors.
                          Multumesc

                          Comment


                          • Salut, la Alascom Buzau am alimentat in weekend cu 1.98 ron.

                            Comment


                            • Originally posted by raducku View Post
                              Ce preturi sunt la gpl de ruta Bucuresti-Pitesti-Rm valcea-Tg jiu?
                              M.ar interesa in special prin Rm. Valcea, Tg jiu pt ca am rezervor mic si nu imi ajunge un plin dus-intors.
                              Multumesc
                              Dupa Pitesti, la Draganu, era duminica 2,09.
                              La Rm. Valcea, la Lukoil, la iesirea catre Sibiu era 2,35. Inainte de Lukoil este o statie gpl cu promotie 1,99 dar nu am retinut intervalul orar.
                              Drumuri bune!

                              Comment


                              • Originally posted by spulbercris View Post
                                Salut, la Alascom Buzau am alimentat in weekend cu 1.98 ron.
                                Se pare ca au pastrat acelasi pret si in timpul saptamanii. Tocmai ce am trecut pe acolo si era la fel. Si in Bariera Ploiesti, cei cu verde, afisau 1,99 lei/litru. Sa le tina Dumnezeu obiceiurile!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google