Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mare nesimtire!

    La Galati la Rompetrol - 2,78/l, iar la Bullrom - 2,76/l (asta daca nu s-au luat intre timp dupa cei de la Rompetrol, caci vad ca joaca baietii umar la umar).In acest timp, la Tecuci gazul este 2,35 - 2,40/l, ca la Focsani;cum vine asta oare?
    Cred ca o sa incep sa trec si eu granita in Basarabia, dupa gaz.

    Comment


    • ma duc sa alimentez azi la luk oil`ul din CJ apropo e 2.49 si vad afis cu "reduceri in weekend" celebrele reduceri unde oamenii is vor da in cap sa prinda benzina la pret redus. Boon ma duc la casa sa platesc si o intreb pe tipa de reduceri, asta imi raspunde ca habar nu are cat vor fii. Intreb daca reducerea se va aplica si la gaz raspunsul ei ... Nu stiu si asa e cam ieftin ... wtf ?

      Comment


      • fara obraz la raspunsurile astea.
        @sci_fi_ro cat e gazul la basaraberi? presupun ca mai ieftin decat la noi, pt ca il cumpara mult mai ieftin
        Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

        Comment


        • din ce stiu eu promoria la lukoil este de ceva timp si se aplica la toti combustibili. Sambata si duminica scad pretul la ei cu 0.5 bani(500lei de aia vechi).

          Comment


          • sanki ma gandeam ca e super oferta )

            Comment


            • Cine stie poate au scos una noua?

              Comment


              • @irinell24. nue nici o afacere ce oferta au ei. inainte benzina era buna, l;a fel si gazul. ma refer acu vreo 2 ani. nu stiu de ce naiba le-au prostit
                Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                Comment


                • Statia Bulrom de la noi a schimbat pretul 2.55, am vazut in seara asta...deci creste...
                  @Givali: statia dispre iesirea spre Pitesti au gazul bun, am alimentat si la ei cand am fost spre Pitesti, dar mai rar ca imi e peste mina.
                  AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                  Comment


                  • Originally posted by garib1973 View Post
                    Statia Bulrom de la noi a schimbat pretul 2.55, am vazut in seara asta...deci creste...
                    @Givali: statia dispre iesirea spre Pitesti au gazul bun, am alimentat si la ei cand am fost spre Pitesti, dar mai rar ca imi e peste mina.
                    Off.
                    Pana acum 2 saptamani alimentam de la Bulrom , dar am vazut ca nu mai ies la km cu aceeasi cantitate de gpl , asa ca am schimbat-o cu cei care isi spun " partener Rompetrol " . Se cunoaste o diferenta, in sensul a crescut nr. de km pe gpl - nu spectaculos . Tot de la ai am aflat ca cei de la iesire din oras nu au gazul bun . Sa fi fost doar o chestie de concurenta .... nu stiu ca nici eu nu alimentez de acolo .

                    Comment


                    • Salut.
                      pret mioveni'partener rompetrol"2,41leil/gpl
                      alimentat ieri-plinul(28l)
                      Numai bine.
                      ps:mai jos de ei mai e o firma de gpl'autogas'la ei am vazut pretul de 2,38l/gpl(si ei au gazul bun,am alimentat de vreo 3 ori de la ei,asta vara.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • pana la mioveni e cale lunga . buzau 2.6 ron

                        Comment


                        • am alimentat de la mol de langa podul grant. pret 2.3RON/L. merge bine si consuma mai putin decat lukoil si chiar agip.

                          Comment


                          • Originally posted by givali View Post
                            Off.
                            Pana acum 2 saptamani alimentam de la Bulrom , dar am vazut ca nu mai ies la km cu aceeasi cantitate de gpl , asa ca am schimbat-o cu cei care isi spun " partener Rompetrol " . Se cunoaste o diferenta, in sensul a crescut nr. de km pe gpl - nu spectaculos . Tot de la ai am aflat ca cei de la iesire din oras nu au gazul bun . Sa fi fost doar o chestie de concurenta .... nu stiu ca nici eu nu alimentez de acolo .
                            La Bulrom am bagat 1 sau 2 dati, ini schimb baza sunt cei de la Rompetrol. Bag de la ei de vreo 4 ani , de cand am avut si breakul pe gaz. la revizii la logan, la 20 si 40 k au gasit filtrele super curate, sau mirat si cei de la service. Prin tara de unde am gasit, nu am cautat foarte mult..
                            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                            Comment


                            • pret la Bulrom in seara asta 2.95 nu a mai fost pretul asta la noi pina acum..
                              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment


                              • Targoviste 2,45 - 2,49lei/l

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google