Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Garib1973 ..Am vazut si eu pretul asta ..... Cred ca au scris gresit pe afisaj, azi 25.10.2010 era 2,55 pretul !!!!

    Comment


    • @gabi, m-ai speriat cu pretul ala. daca la voi, ca era nitel mai ieftin crescuse asa...pai la noi ajungea la 3.0. ma duc azi sa verific pretul. doar de verificare, am butelia 3/4. o zi buna
      Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

      Comment


      • erata...@
        pe partea care vii dinspre oras spre bv pretul e 2.95...din sens invers bv campulung e 2.55.
        cred ca e "bulita"tabela lor. am vazut dimineata cand am iesit de la servici...mii de scuze
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • Da eu cand am vazut mai devreme la lukoil 3.37 dupa ce ieri era 2.27. M-am mai uitat prin zona si la alte statii chiar lukoil era 2.37 iar la altele no name cam la fel. Dar cand am vazut 3.37 am zis ca nu am vazut bine. Cred ca si la ei acolo era o gresala ca nu avea cum sa fie chiar asa de mult.

          Comment


          • la lukoil pe langa panduri 2,37

            Comment


            • cat e gazu in timisoara?

              Comment


              • incercati totusi sa va feriti de luk .... dupa 5 alimentari de la ei am gasit filtru gri inchis, pana acuma de 2 ani a fost tot curat

                Comment


                • s-a scumpit si la noi. 2.65 in rosiori si 2.55 in alexandria. sper sa nu mai creasca preturile
                  Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                  Comment


                  • astazi am alimentat de la mol cu 2,35, dar baieti de la benzinarie spuneau ca o sa se mai scumpeasca

                    Comment


                    • 2.69 am bagat azi
                      Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                      Comment


                      • Brasov : 2,42 lei am bagat eu vineri dar cel de la pompa spunea ca o sa il faca 2,44 lei, in alta parte am vazut cu 2,5 lei

                        Comment


                        • de ce diferenta asta de pret intre orase?
                          imi poate explica cineva?
                          Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                          Comment


                          • Eu banuiesc ca este si in functie de puterea de cumparare a zonei , cat si de vanzarea din zona .... DAR pretul poate creste mai ales in functie de cat vrea patronul statiei respective !!!

                            Comment


                            • difera si la statiile lukoil in functie de localitate
                              Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                              Comment


                              • difera ele la distanta de cateva sute de m in cazul celor de la lukoil. asa ca .........

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google