Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3,09 la Roman.
    Acum 2 saptamani era 2,58
    ECUFix
    Please don't visit my homepage!

    Comment


    • Bai da fomisti sunt astia la Roman. Acu' 2 saptamani am pus si eu cu 2.58. Unde ai vazut pretul asta ?

      Comment


      • eu am alimentat luni seara de la petrom fundeni, cu 2.68, cu trei zile in urma era 2.58, ma gandesc ce o fi pe la sfarsitul saptamnii...

        Comment


        • Originally posted by Bodanel View Post
          Bai da fomisti sunt astia la Roman. Acu' 2 saptamani am pus si eu cu 2.58. Unde ai vazut pretul asta ?
          Am alimentat aseara la Horia, iesirea spre Bacau.
          ECUFix
          Please don't visit my homepage!

          Comment


          • Eu am pus la bariera langa pompieri si a fost destul de bun gazul (am ajuns la Bucuresti cu el si am mai avut si de mers la servici vreo 2 saptamani- cam 25 km pe zi). Sa vad ce-o fi week end-ul asta cand ajung iar la Roman.

            Comment


            • campulung -bulrom si rompetrol 2.75
              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

              Comment


              • Originally posted by Bodanel View Post
                Eu am pus la bariera langa pompieri si a fost destul de bun gazul (am ajuns la Bucuresti cu el si am mai avut si de mers la servici vreo 2 saptamani- cam 25 km pe zi). Sa vad ce-o fi week end-ul asta cand ajung iar la Roman.
                Eu nu mai pun de cateva luni de acolo.
                Am observat ca mereu cand alimentam de la ei mergeam cu 25% mai putin.
                La Horia e aceeasi firma, acelasi pret dar nu te fura la pompa.
                ECUFix
                Please don't visit my homepage!

                Comment


                • Bine ca mi-ai zis. Unde anume in Horia este statia asta de GPL?

                  Comment


                  • Salut.
                    partener rompetrol din mioveni 2,85lei/litru gpl..........scump tot mai scump
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • azi la brasov 2.69 dar in weekend este cu 5 bani mai ieftin.drumuri bune

                      Comment


                      • pe la tg-jiu ramnicu valcea caracal filiasi, in zona aia cat e gazu?

                        Comment


                        • Botosani 3.10 litrul de GPL la Lukoil iesirea spre Iasi.
                          Dacia Logan 1.4 mpi+GPL Tomasetto

                          Comment


                          • din ce in ce mai scump. de anul trecut si pana acu s-a scumpit cu 50%.
                            Ce noroc nemaipomenit ca roata a fost inventata inaintea automobilului ; in caz contrar , iti dai seama ce scartaituri am fi avut de suportat.

                            Comment


                            • Au vazut ca se vinde....subscriu..Traim din ce in ce mai bine!!!!

                              la Lukoil/Pantelimon/IF cam 2.6 ron
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Originally posted by Vip3R View Post
                                pe la tg-jiu ramnicu valcea caracal filiasi, in zona aia cat e gazu?
                                Calimanesti si valea oltului este la 2,99 lei litrul de gaz, iar de la rm valcea, dragasani si pana la bals e mentine la 2.89.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google