Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la lukoil in brasov spre sinaia gaz cu 2.74, in brasov, pe langa gara mare 2.80

    oricum...si daca ajunge gazu la 3.5 si benzina la 7 tot mai bine e pe gaz
    Last edited by Vip3R; 28 February 2011, 00:21. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Resita 2,99

      Comment


      • la gaz e mai greu sa faca ce vor ei, ca astia particulari cu skid pe marginea drumului vor lasa la pret sa vanda ei. la gaz nu e asa usor sa cresti pretul cum vrei.....iar la vara pretul scade sau macar stagneaza pana la toamna. benzina merge tot in sus!!!

        Comment


        • asa este Razvan pentru GPL va trebui sa umble la pret cand da caldura ca scot din propan si trebuie sa se ieftineasca,am vorbit cu un domn de le un peco GPL si a zis ca trebe sa il ieftineasca prin aprilie.Oricum pana nu vad nu cred

          Comment


          • Salut . un sfat de la cei ce au deja instalatii gpl pe loganuri berlina ...
            ce recomandati butelie in locul rotii de rezerva sau butelie cilindrica?
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • aia in locul rotii de rezerva fara discutii. cand ai nevoie de portbagaj pui roata in spate si ai portbagajul gol....cand stai cu butelia cilindrica in portbagaj nu mai ai cum sa faci loc...

              Comment


              • Promotiile lukoil 2.69lei.

                Comment


                • Si ca rentabilitate ma sfatuiti sa pun GPL nu?
                  sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                  Comment


                  • rentabilitatea tine de tine. daca faci 30.000 km pe an sau peste si vrei sa mai tii masina cativa ani se merita. altfel nu.
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • partener rompetrol mioveni-2,73l/gpl
                      colibasi-2,69l/gpl
                      numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • stie cineva cat costa gp-ul in sibiu si mai ales nde sunt statiile acelea? Tre sa ajung in sibiu si sa alimentez de acolo (metoda plin pe plin),iar momentan nu stiu de unde as putea alimenta. Va mutumesc anticipat pt ajutor!

                        Comment


                        • Buzau, Rompetrol: 2.95
                          Lukoil: 2.89
                          Petrom: 2.92
                          Bucuresti, Sos. Fundeni, Rompetrol: 2.76
                          Lukoil: 2.76

                          Comment


                          • Originally posted by BAROSANU_MOL View Post
                            stie cineva cat costa gp-ul in sibiu si mai ales nde sunt statiile acelea? Tre sa ajung in sibiu si sa alimentez de acolo (metoda plin pe plin),iar momentan nu stiu de unde as putea alimenta. Va mutumesc anticipat pt ajutor!
                            sunt vreo 3 statii pe sensul sebes-sibiu la intrare in sibiu cum cobori panta sa ajungi la giratoriu ala mare. e un lukoil, un paticular si rompetrol daca nu ma insel.
                            la iesire catre brasov nu cred ca gasesti.
                            pretu; e 3 lei, mai mult sau mai putin cu 5 bani.

                            Comment


                            • Multumesc pt informatii Vip3r

                              Comment


                              • Bucuresti , mol Fundeni chiar cum urci dealul spre pantelimon vis-a-vis de spital , GPL 2.69
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google