Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3,96!!!-Turda
    Ce parere aveti?

    Comment


    • ce parere sa avem ? pret prea mare, nu se merita
      sigpic

      Comment


      • Nu-mi imaginez cum supravietuieste astfel de pompa GPL cu pret de 4 RON.

        La Satu Mare pe drumul careiului:

        Rompetrol: 3,12

        petrom: 3,19
        Interfete instalatii GPL

        Comment


        • pitesti, la petrom cand cobori de pe autostrada.. 3.11 lei

          Comment


          • au ieftinit si lukoil-ul GPL pe fundeni 2,94

            Comment


            • Dar cei de la Mol nu au si gpl? Ala nu e ok?

              Comment


              • Au gpl si MOL dar nu mai bag in veci de la ei, cred ca depinde si de pompa de alimentare si de presiune, trage prost si mergi putin cu el, pret mare. Pentru moment, lukoil are cel mai bun gaz cu care am mers.
                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                Comment


                • Si eu sunt multumit de LukOil, dar azi am bagat prima data de la Agip, nu simt diferenta de mers!
                  Agip Virtutii 3.09. ( era si LukOil peste drum insa trebuia sa ocolesc multicel sa ajung acolo).
                  ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                  Comment


                  • 2.89 ron
                    rompetrol-soseaua fundeni-bucuresti
                    fost 1.4 MPI / GPL
                    actual 1.0 SCE

                    Comment


                    • Rometrol Galati 3.25 lei/litru

                      Comment


                      • pret gpl 3.09 ron in parcare la magazinul chinezesc si 3.07 ron (gpl de petrom) in spatele magazinului chinezesc.mai este 3.12 ron la lukoil la iesirea din braila catre ramnicu sarat.e gpl foarte bun adus de cei de la bulrom gas.
                        Last edited by leopardu; 8 June 2012, 16:17.

                        Comment


                        • Satu Mare:

                          Rompetrol: 3,12

                          Petrom: 3,09

                          Mol: 3,25

                          toate pe drumul Careiului.


                          Lukoil Zalau: 3,27
                          Interfete instalatii GPL

                          Comment


                          • 3,19-3,25 in toata CRAIOVA
                            nu dau statiile ca sunt afisate peste tot preturile si se vad din AVION
                            spor

                            ,,DE_TOATE,,

                            Comment


                            • 2,89 azi la rompetrol fundeni, la lukoil 2,94

                              Comment


                              • lukoil

                                io nu inteleg cum puteti merge cu gazul ala excretabil, si sa va explic de ce
                                saptamana trecuta din lipsa de capital am bagat gaz de unde era mai eftin in ploiesti LUKOIL 3.12 dupa sa mor nu alta mergea masina ca dracu demi venea sa cobor sa o imping deci o pusei de un experiment
                                se da
                                1 LENUTA logan 1.6 mpi cu GPL

                                2 facusi plinul 30l [atata ia butelia me ] presiune la pompa 6-7 bari de la lukoil
                                3 plecasi la mare pe ruta ploiesti- bucuresti -A2- cernavoda- mutfatlar -a4 - agigea- vama 4 persone si portbagajul full
                                4 dupa 273km adica pe la jumatatea lu A4 se termina GPL ,11l/100 cam mult avind in vedere ca am mers noapte , fara aer , fara trafica , si nu am depasit 120 km/h cam extrem de scump avin in vedere ca acelasi drum la-m facut vara trecuta cu o medie de 7.5 -8 l de benzina

                                5 ne intoarcem fac plinul de la rompetrol agigea chiar inainte de intrarea pe A4 , acelasi stil de conducere 110-120 masima la fel de plina [ chiar un pic mai mult de, cumparaturi plus o tone de scoici si melci]
                                6 la 2 km de ploiesti sa aprins becul rosu [la mine inseamna ca mai am 6 l] consum mediu 8.3 adica normal

                                concluzia o tregeti voi , dar pe mine nu ma mai prindeti prin benzinariile lukoil kit ca merg cu bicicleta
                                baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google