Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2.81 lei/litru gpl lukoil fundeni
    super pret, gaz foarte bun, filtrele aratau excelent dupa 10 mii km
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Azi 2.88 lei litru GPL la MOL Postavarul. E prima oara cand bag de la MOL, sunt curios cum se comporta ! Vanzatorul spunea ca la ei gazul vine din Italia !

      Comment


      • O singura data in viata am bagat gaz de la mol anul trecut cand din cauza ninsorilor nu am gasit gaz nicaieri in oras. Atunci era asa de prost gazul ala si imi dadea in nas masina...abia am astepta sa-l golesc sa bag de la lukoil.
        Dupa parerea mea lukoil are cel mai bun gaz din tara raportat atat la calitate cat si la pret.
        Si nu inteleg de ce in B e 2.81 si la Oradea e 3.1 deci cu 0.3 mai scump la litru daca e de vina transportul atunci la lukoil in IASI ar trebui sa fie 2.5 si totusi nu e.
        Care credeti voi ca e explicatia???
        Last edited by Nytro; 20 June 2013, 22:08.

        Comment


        • Alimentat azi de la Lukoil Fundeni - 2,81 lei
          au intrat 42L , 11 bari
          sigpic

          Comment


          • Rompetrol Braila 2,79 de vreo 2 saptamani.
            Last edited by cos123; 24 June 2013, 15:35.
            Dacia Duster 1,6 16V - benzina & Gpl

            Comment


            • Particular, str. Turnu Magurele langa Lidl, 2.70
              Zona geografica dauneaza GRAV sanatatii!
              Pentru sanatatea dv., evitati sarea, zaharul si Romania!

              Comment


              • Lukoil sibiu 3,07 ron la fel la toate cele 3 statii din oras, cred ca este cel mai scumpa gpl din tara!

                Comment


                • Gresesti! In Cluj e peste 3,30, In zalau tot peste 3,30.

                  In Satu Mare 3,06-3,20.
                  Interfete instalatii GPL

                  Comment


                  • si unde este 3.30 gpl, benzina cat este ? ca la un asa pret iti bati copii si mergi cu benzina
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • Pretul la benzina este bun .

                      Comment


                      • Gpl pe strada Ion sahighian 2.81 L

                        Comment


                        • Originally posted by 827sam View Post
                          si unde este 3.30 gpl, benzina cat este ? ca la un asa pret iti bati copii si mergi cu benzina
                          Benzina este la fel ca in alte locatii. Adica pe moment in jur de 5,8-5,9.

                          Cand era benzina 5,65 gpl-ul era 3,20. si tot pe castig ieseam cu gpl....
                          Interfete instalatii GPL

                          Comment


                          • Lukoil Tulcea 2,79 per litru
                            un pret excelent speram sa fie tot asa

                            pentru colegul de mai sus care intreba dece asa diferente de pret ... pai simplu,pretul gpl-ului difera in functie de concurenta din zona respectiva
                            deci daca in Tulcea spre exemplu toate statiile au pretul gpl undeva la 3,40 lei pretul nu o sa scada sub 3,20 lei
                            dar daca pretul coboara la o statie spre exemplu petrom il lasa la 3,00 automat concurenta din zona ori il egaleaza ori il ieftinesc
                            binenteles acest fapt nu este decat in avantajul nostru al consumatorilor ;)

                            Comment


                            • Zoma Sibiu,s-a ieftinit in sfarsit pretu la GPL 2,95 ron/l minus(-)pe bon 4,67 ron!

                              Comment


                              • Alascom Buzau, iesirea spre Bucuresti, 2.83 ron.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google