Pret Gpl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In august am fost prin zona BAIA Mare si am alimentat cu 3,24ron/l iar pe la particular era 3,8 ron /l exagerat de scump!

    Comment


    • Alba Luk 2.99
      Dej Rompetrol 3.05

      Comment


      • Agip 2,93. Lukoil 2,93.
        Zona geografica dauneaza GRAV sanatatii!
        Pentru sanatatea dv., evitati sarea, zaharul si Romania!

        Comment


        • 3.03 lei ieri la Petrom Onesti

          Comment


          • Arad -UTA 3,14 lei

            Comment


            • Scump domle scump.... Arad Cetatii si Arad iesire spre Oradea in Gradiste ambele statii Lukoil 3.10 Duminica, dar l-au mai scumpit, azi am bagat cu 3.11 de pe Cetatii.

              Comment


              • mai oameni buni, sa mor daca va inteleg, pretul GPL-ului e la aproape 50% din pretul benzinei si voi inca va plangeti?
                Vreti sa fie 1 leu sau moca?
                In TM am alimentat ieri cu 3,21 de la lukoil si am card. La cluj, acum 3 saptamani am bagat cu 3.01, am ramas afis cand am vazut pretul. As da si 4,5 pe gaz, ca tot mias scoate investitia in maxim 2 ani

                Comment


                • Pe autostrada la unguri mi-au bagat de 20 de euro 15 litri de gaz... Le-am zis si eu vreo 15 cuvinte romanesti...
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                  Comment


                  • Originally posted by Razvy View Post
                    mai oameni buni, sa mor daca va inteleg, pretul GPL-ului e la aproape 50% din pretul benzinei si voi inca va plangeti?
                    Vreti sa fie 1 leu sau moca?
                    In TM am alimentat ieri cu 3,21 de la lukoil si am card. La cluj, acum 3 saptamani am bagat cu 3.01, am ramas afis cand am vazut pretul. As da si 4,5 pe gaz, ca tot mias scoate investitia in maxim 2 ani
                    Tu n-ai prins poanta cu halatu'....
                    La nivelul nostru de trai e destul de scump si asa, e adevarat, se amortizeaza instalatia rapid dar totusi nici sa dai 4,5 lei pe litrul de gaz nu mai e o treaba, sa ii imbogatim pe petrolisti.



                    Dani: La unguri si eu m-am fript cu gazul, cel mai bine platesti cu cardul, pentru ca ei te ard la cursul de schimb. Daca platesti cu cardul chiar daca ai lei in cont tranzactia se face la cel mai bun curs. Asa am auzit eu.

                    Comment


                    • Lasa-ma sa ghicesc: pretul era aratat in forinti.

                      Mie mi-au calculat 20 de euro pentru 10l de motorina. Pe teritoriul lor nici pentru baie nu va recomand sa opriti!
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Parca arata vreo 5000 de forinti pe pompa, fi-le-ar forintu' al dracu' !

                        Card n-am...
                        Last edited by dani55wss; 10 October 2013, 00:12. Reason: Automerged Doublepost
                        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                        Comment


                        • Originally posted by vitriol View Post
                          Lasa-ma sa ghicesc: pretul era aratat in forinti.

                          Mie mi-au calculat 20 de euro pentru 10l de motorina. Pe teritoriul lor nici pentru baie nu va recomand sa opriti!
                          La WC costa 50 de centi sau chiar 1 euro - atat era in benzinaria unde am alimentat de mi-am luat teapa... Prin parcari de tiristi nu e cu plata dar iti vine rau daca intri intr-un wc dinala. E de groaza. Plus ca e cea mai plictisitoare autostrada posibila...
                          Daca tranzitati ungaria mai bine alimentati plin in tara sau in tarile vecine(Austria, Slovenia) si sa aveti si benzina ca astia's hoti pe fata, pe langa ca e scump gazul te mai arde si la schimb daca nu ai cacata lor de moneda.

                          Comment


                          • 5000 de forinti e 16 euro
                            Eu am oprit la unguri intr-o parcare si am ramas tablou. Totul era pe senzori, inclusiv apa la chiuveta

                            Comment


                            • Și ce ți se pare așa anormal? Și la noi e apa cu senzori în mall ))

                              Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                              sigpic

                              Comment


                              • Lukoil Fundeni 2,80 lei
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google