PH1 Pe Ultimul Drum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    normal ca din cauza pretului...oricum urmatoarea masina nu va mai fi logan cu siguranta
    Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

    Comment


    • #17
      pai si-atunci da-mi voie sa nu te inteleg...adica iti iei logan ca e ieftin, deci nu vrei sa dai bani mai multi pe o masina, dar in schimb vrei sa aibe sute de cai...stii vorba aia cu "sufletul in rai"?
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • #18
        ph2 e urat in fata,seamana cu sandero si cu noul clio...urasc botul ala.

        Comment


        • #19
          ...asta e Loganul din ziua de azi,nu avem ce ii face,sunt si persoane carora le place ph2-ul
          On topic:
          ...nu se mai fabrica ph1,dar cine tine mortis gaseste,probabil si cu kilometrii putini...sunt multi care duc dorul la aspectul ph1,si mie imi place mai mult ca ph2...

          Comment


          • #20
            Salut.Am inteles ca de la anul se scoate din fabricatie si loganul(ph2)pt. a face loc modelului suv si poate logan2.
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • #21
              multi prefera formele ph1, eu unu prefer ph2... oricum interiorul ph2 e net superior primului

              Comment


              • #22
                Eu sunt tot incantat de modelul meu ph1, Prestige, NU-L DAU PE PH2, asta e )))
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • #23
                  fiecare isi lauda puiul din curte.....

                  Comment


                  • #24
                    Eu nu laud nimik, imi place modelul ph1, e o diferenta in al lauda sau NU...
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google