Culori Dacia Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    gri comet este intradevar o culoare frumoasa , dar ma gandesc le este greu sa puna direct negru in paleta de culori ??

    Comment


    • #17
      Nu are cum sa puna negru direct deoarece la soare bate spre un gri foarte inchis doar la umbra bate spre negru cel putin asa mi s-a parut mie.Albastru mineral si gri comete sunt culorile mele preferate dar avand in vedere ca eu sunt inebunit dupa albastru mi-am ales masinuta '' albastru mineral '' .
      Mafia cand vii la intalnirile noastre ? Te asteptam.Sa auzim numai de bine
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #18
        Si io ma omor mai mult dupa gri comete ... Si cu intalnirea sper sa trec cand o sa imi iau si io niste roti (stiu ca nu e obligatoriu dar... ) , oricum p unii dintre voi deja vam intalnit

        Comment


        • #19
          Originally posted by mafia
          Culorile Dacia Logan , mai aproape de adevar decat cele de pe situ-ul lor ...
          asta-i valabil daca avem absolut toti aceleasi monitoare si exact aceleasi reglaje de luminanta, contrast, crominanta, aceeasi lumina ambientala, etc...deci pt a fi 100% sigur, musai vizita la dealer
          e bine insa ca ne-ai facut un rezumat al paletei de culori, macar asa in principiu, sa stim care mai e miscarea.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #20
            Gri comete e super

            Comment


            • #21
              Imi place foarte mult a5a culoare(bleu mineral), daca era cu un efect de perla ceva mai accentuat, ar fi fost excelenta. Iar culoarea masini mele am vazut-o cam rarut pe strada, cred ca nu a prins la populatie.
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • #22
                Negru ?

                Am si eu o intrebare ! Dc nu pun si ei mai multe culori ? Negru eu unul nu am vazut pe strazi ... ce'l putin in Constanta ! Pe negru ar arta foarte bine

                Comment


                • #23
                  Ba da Gutza , sunt si negre cateva in C-ta, am vazut eu. Si mi-au placut cum se prezentau.

                  Off topic = cand vi la intalnire la Aqua?
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #24
                    Spuneti-mi va rog si mie cum se numeste culoarea asta!?
                    Attached Files
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #25
                      Gri Perla.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        nu exista negru la dacia ci cea mai inchisa culoare de la ei Gri Comete care da impresia de negru

                        Comment


                        • #27
                          aha

                          Phai si dc nu se inarmeaza si ei cu mai multe culori ? Sa ai de unde alege.... Au ceva de pierdut ?

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by FLORYN
                            Ba da Gutza , sunt si negre cateva in C-ta, am vazut eu. Si mi-au placut cum se prezentau.

                            Off topic = cand vi la intalnire la Aqua?
                            Nici nu am luat carnetul ... Si ma plimb doar prin navodari
                            Am 17 ani ...

                            Comment


                            • #29
                              Intre Rosu Toreador si Rouge de Feu exista vreo diferenta??? Sau numa i-au schimbat denumirea??
                              ...de doi lei :p

                              Comment


                              • #30
                                E doar denumirea schimbata.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google