Culori Dacia Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Proasta, desteapta, buna, rea, mie imi place verdele, e culoarea mea
    Iar verdele cameleon a fost cea mai 'secsi' culoare la dacia ever !
    Singura care aduce acuma cu ea, asa din avion si dupa 2 lazi de vin si 3 de bere si cu ochelari de soare noaptea e gri sobolan ala sau cum se cheama(cometa sau ceva...).
    Keyboard error or no keyboard present.
    Press F1 to continue or DEL to enter setup...

    Comment


    • #77
      o intrebare am si eu

      se dau bani in plus daca vrei sa iei culoarea alba alba ?

      ma refer cand e luata de noua

      Comment


      • #78
        nu doar daca alegi o culoare metalizata platesti in plus

        Comment


        • #79
          Salut! Caut un vopsitor de calitate, cu cabina (sau conditii okay), pentru a-mi vopsi 4 usi, capota motor si portbagaj si cele doua aripi fata.
          Masina a fost pradata de hoti si daca tot m-am apucat de reparatii, repar tot ce este nelalocul lui.
          Daca stiti un vopsitor bun cu reale abilitati in meseria lui, recomandati-mi-l si mie, va rog!
          Multumesc anticipat!

          Comment


          • #80
            eu am vopsit (ma rog ...eu...) in 3 randuri diverse elemente datorita unor ,,soferi grozavi" dar nu e nici o diferenta fata de original (vrde came) la general autocom maracineni buzau.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Silviusly View Post
              Am si eu o intrebare.... Mi-am vopsit o portiera la masina si se vede o diferenta de nuanta, adica usa vopsita e mult mai deschisa decat restul masinii. Intrebare ar fi daca se mai inchide in timp, sau sa scot usa din balamale si sa le-o dau in cap celor de la vopsitorie??? Multam!
              Ce culoare are mașina?

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google