Deplasare Spoiler Fata Si Spate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deplasare Spoiler Fata Si Spate

    Spoilerul din fata prezinta un spatiu gol destul de mare pana la far ,de zici ca masina a fost lovita, la spoilerul spate aceasi problema, intre aripa si spoiler o distanta vizibil destul de mare. Ce naiba, se contracta plasticul de pe bare, ca altfel nu pot sa-mi explic.

  • #2
    asa e la toate
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • #3
      asta in viziunea ta ...ca nu te ocupi de ele.
      galeo , vezi ca e un topic facut pe aceasca teme , cum se fixeaza spoilerele de caroserie parca.
      cauta ca acolo gasesti niste solutii.
      eu sincer la spoilerul fata nu am probleme ...am avut la cel din spate dar l`am "aranjat" printr`un stil propiu.
      m`am bagat sub masina , am impins de bara in sus pana sa lipit de caroserie , si am bagat cate o pana de lemn la fiecare colt , pe dinauntru la bara , are niste locase acolo intre bara si caroserie de poti indesa o pana.
      sper ca ma`m facut inteles.

      Comment


      • #4
        Originally posted by CataFOF View Post
        asta in viziunea ta ...ca nu te ocupi de ele.
        galeo , vezi ca e un topic facut pe aceasca teme , cum se fixeaza spoilerele de caroserie parca.
        cauta ca acolo gasesti niste solutii.
        eu sincer la spoilerul fata nu am probleme ...am avut la cel din spate dar l`am "aranjat" printr`un stil propiu.
        m`am bagat sub masina , am impins de bara in sus pana sa lipit de caroserie , si am bagat cate o pana de lemn la fiecare colt , pe dinauntru la bara , are niste locase acolo intre bara si caroserie de poti indesa o pana.
        sper ca ma`m facut inteles.
        Stii cumva unde gasesc topicul ala?

        Comment


        • #6

          ete`l aici

          Comment


          • #7
            galeo...operatiunea din pozele din postul 18 este facuta de mine...vad ca esti din Galati...daca nu te descurci te astept duminica la ora 10 in parcare la Popescu sa remediem situatia.Daca mai ai intrebari foloseste link-urile de mai sus.Multumesc.
            Last edited by valeriuciprian; 11 January 2010, 20:51.
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google