Urme Negre Pe Masina:((

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urme Negre Pe Masina:((

    deci....iarna asta am facut km pe drumurile in toate conditiile:pline de zapada,de polei...de nisip aruncat cu sare pe sosele si intr-o zi am fost la spalatorie si am spalat masina si am vazut niste pepitze negre pe masina....cum au sarit de la roti....si nu stiu ce sa fie....le-am zis la angajatii de akolo...au adus o solutie separat si au luat-o la frecat....se curatase cat de cat....inghetasem si eu langa ei cat au frecat....in fine....apoi am mai mers cu ea si azi...ca a fost mai frumos...m-am apucat si am spalat-o la mana akasa si cand am dat noroiul de pe ea am observat ca am mai multe urme pe usa...cum au stropit rotile...nu stiu ce sa fie....e cv negru...un fel de smoala...si nu se curata...spuneti-mi va rog daca vi s-a mai intamplat si ce solutie sa folosesc sa le curat....

  • #2
    ti-o fi furat cineva vopseaua daia ai pete negre
    ce-ai mai ciordit in ultimu timp? de prin spalatorie n-ai cirodit nimic , nu-ti lipsea nimic , ai de toate?

    sigpic

    Comment


    • #3
      hai ca ai ajuns la 5 405 posturi cu asta....imi place pentru ce esti tu bun aici pe forum....sa faci mijto de lume....eu am intrebat la modul cel mai serios....si pe bune....te stiam om de treaba...parca ai fost si moderator...dar se pare ca m-am inselat in privinta ta:-j....eu nu am nimic cu nimeni....vreau doar sa imi raspunda si mie cineva serios la un thread amarat

      Comment


      • #4
        e smoala....se va duce cu mult frecat,eu am dat cu carpa imbibata in benzina. parca exista si o solutie speciala ptr curatat smoala...cauta in supermarketuri.
        Nu te supara pe el...lasa-l ....nare rost...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #5
          multumesc mumus....tot la smoala m-am gandit si eu....maine o sa incerc cu benzina poate o curat

          Comment


          • #6
            vyoangel...dupa postul in care ti-ai arata faptele de vitejie referitor la acele capace de la barele de pe MCV cum ai vrea sa iti raspunda lumea?
            Cauta pe forum ca s-a mai discutat aceasta problema.Succes.
            Inchidem.
            sigpic

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google