Protectii Aripi - Utile Sau Daunatoare?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protectii Aripi - Utile Sau Daunatoare?

    Zilele trecute mi-am cumparat un set de protectii pentru aripi, azi mi-am gasit timp sa le montez, si cum aveam treaba la un nene tinichigiu/vopsitor pentru niste zgarieturi in parcare l-am rugat sa-mi puna si protectiile.M-a refuzat categoric...a zis ca daca vreau asa ceva sa le pun pe raspunderea mea.
    Motivul?Cica s-ar depunde nisip,apa acolo si ar rugini mai repede.Este adevarat?A patit-o cineva?
    Din ce-am citit pe aici, nimeni nu se vaita de lucrul asta, dar poate intre timp au aparut probleme .
    Si mai citeam pe un topic legat tot de protectii aripi de o ceruire care s-a facut prin 2009 la masinile de fapricatie 2004,2005 si 2006.
    A mea este din 2005 si nu cred ca a vazut asa ceva.Trebuie sa cer eu la o reprezentanta chestia asta?Se mai face?Ma costa ceva?

  • #2
    vezi ca s-a mai discutat pe aici.
    Sunt bune , nu te lua dupa zvonuri. Ideea e ca sa nu le pui fara sa "tratezi" corespunzator zgarieturile sau vopseaua sarita in locul de montaj. Tot pe aici se vand cu 80 lei setul (montajul il faci singur in 15 minute.)

    Comment


    • #3
      Se continua aici.
      sigpic

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google