Noul Sandero

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    putea sa puna si clima, ca tot nu era apreciat loganul ( ma refer sa fi pus si bordul asta, care e super frumos fatza de ce avem noi, e muult mult mai finut ! )
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #17
      cum spune si PUYA : tot ce e romanesc e de k^^ si trebuie sa moara ... daca e din germania SE STIEEE !!! .
      From Miami 2 Ibiza
      Voucher
      http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

      Comment


      • #18
        Bordul e super misto dar bara fata nici sa n-o vad e urata tare. In concluzie am admirat mult bordul. Prefer Sandero Stepway actual cu bordul acesta si va fi jos palaria. Jantele la fel sunt cam nasoale, tot astea care se afla pe Stepway sunt mult mai frumoase
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #19
          nu fiti rautaciosi , bordul acela arata super fata de ce avem noi acum , cam da cu flit si la duster

          Comment


          • #20
            arata bine mie imi plac butoanele de de la geamuri ca sunt mai la indemina decit pina cum oricum schimbare in bine

            Comment


            • #21
              Mai adaug si eu ceva la spusele domniilor voastre mult hulitul "gornet" nu mai e pe bat ci pe volan )
              Invingator nu este acela care are masina cea mai rapida, ci acela care refuza sa piarda !

              Comment


              • #22
                In rusia dusterul a primit acelasi interior ca acesta , grila fata noua di motorizare de 140 cp .Deci poate se gandesc si la cel mai bine vandut model Logan sa faca asta.
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  interiorul arata foarte bine

                  Comment


                  • #24
                    frumoasa consola .
                    sigpic #

                    Comment


                    • #25
                      Frumoasa foc si am vazut ceva ce imi doresc mult Claxon in volan

                      Comment


                      • #26
                        Au evoluat si ei, mai bine mai tarziu decat niciodata, daca o sa inceapa preturile de la 12000e asa cum am vazut aici scris atunci nu ii vad bine.
                        Sper ca au izolat-o mai bine, scaunele cam tot asa par, si garda de la sol e tot mare.
                        http://i298.photobucket.com/albums/m...stouserbar.png
                        Everything sounds better . . .

                        Comment


                        • #27
                          pretul o sa spuna multe..

                          Comment


                          • #28
                            Un pas inainte, cum spunea un coleg mai bine mai tarziu decat niciodata...
                            Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google