Logan Partener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ba merge, la inceput zice ca e 1.6mpi, dar apoi de fapt 1.6mpi e dezactivat, se poate doar dci85 sau 1.6_16v. la aceleasi dotari ca prestige cu airbaguri laterale, e mai ieftin cu 50 de oiro. in schimb iti dau niste huse semnate de membrii galeriei (deci nu de jucatorii echipei netionale) si scrie pe masina de cateva ori "partener". a, primesti in plus un gps. ok. reclama la tv zice ca airbagurile laterale sunt gratis. atunci de ce nu-i mai ieftina masina cu vreo 250 de oiro decat prestiju'? Tre' sa iasa banii si pe gps cumva...
    daac ar fi sa aleg, n-as lua partener pt diferenta de 50 de euro si inschimb sa am huse de toata gluma si stickere "partener" prefer stickere "loganclub". si mai pun 100 de oiro si-mi iau gps dintr-un supermarket, nu-i dau numele
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #47
      Bine punctat seba
      sigpic

      Comment


      • #48
        Am inteles Andrei, uitasem de accesorii .M-a luat gura pe dinainte.Numai bine
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #49
          Salut!Astazi am facut comanda pentru un PArtener 1.6 16v si dealer-ul mi-a promis ca masina va ajunge pana vineri!!!
          Aveau unul in show-room dar nu era de vanzare,sau era deja comandat!
          Husele de la tetiera se pot da jos,ceea ce o sa fac iar stickere-le nu o sa le lipeasca!!!
          Gps-ul arata destul de fain!!!

          Comment


          • #50
            Deci practic vei avea un prestige cu gps cu 50 de oiro mai ieftin decat un prestige fara gps...bun si-asa
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #51
              Da...daca nu erau huse ,ca sa le pot da jos nu-mi luam partener si mai ales daca veneau lipite stickerele din fabrica!!!
              Am cautat un link legat de taxa rar,numere,talon,TPI...dar nu am gasit!Se poate sa-mi spune-ti voi cat m-ar costa toate astea?Va multumesc!!

              Comment


              • #52
                Bordul, spoilere + fetele de usi sunt schimbate sau sunt aceleasi chestii ca pana acum ?Ca multi ziceau ca ba alte spoilere ba alt bord etc etc.Numai bine
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #53
                  Nu zice nimic pe site si sincer n-am vazut masina inca. poate andrei stie mai multe...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #54
                    @Christnacht: Bordul, fetele de usi si barele sunt la fel ca pe Prestige, nici o schimbare.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #55
                      E clar, un prestige cu gps la pret de prestige supermarketing de dacia...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #56
                        Eu l-am "gadilat" astazi si nu are nimic schimbat.Versiunea de baza este prestige...+acel gps care arata destul de fain,mai ales ca era "gratis".Chestia e ca vine cu gume Continental..eu stiam ca prestige-ul are Michelin!

                        Comment


                        • #57
                          Ori Continental ori Michelin o sa ai, dar diferenta nu e intre ele.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #58
                            Decat sa mai faca atata smecherie cu partener mai bine la fiecare prestige dadea un gps moca si gata se rezolva treaba
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Cum adica husele sunt semnate de membrii galeriei? Mai bine se cumpara huse si le semnam noi si ai huse cu semnaturile membrilor LC.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • #60
                                Dodo sa pui poza cu ea cand iti vine!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google