Noul Papuc De La Dacia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noul Papuc De La Dacia

    Vad reclama cu noul logan pik up
    chiar o fi asa de practic cum spun?
    sigpic Alexandria

  • #2
    De ce n-ar fi?Oricum cred ca este mai practic decat "papucii" de pana acum.As fi curios sa conduc asa ceva.Ce motorizare?Diesel?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Din cate am inteles eu nu tine greutate ca vechiul pick-up
      Last edited by RADU_LYN; 15 April 2008, 20:25.

      Comment


      • #4
        Sincer parerea mea nu cred ca este mai practic decat cei de pana acum...poate mai confortabil.Am avut chiar azi ocazia sa vad la un dealer Dacia un pick-up de drive test parcat langa un papuc(nush ce era cu ala) si papucul avea garda cu mult mai mare decat pick-up-ul.Si nu am auzit ca pick-up sa aiba 4*4.deci mai confortabil da dar nu mai practic.parerea mea.

        Comment


        • #5
          Cu loganu nu o sa mearga sa iei bolovani din garla, sa cari fan pe dealuri cum se procedeaza la munte
          sigpic

          Comment


          • #6
            Cel Putin Are Si Motorul Diesel De 1,5 Nu Cum La Avut Ultimul Papuc Pe Cel De 1,9
            sigpic Alexandria

            Comment


            • #7
              Eu zic ca e destul de bun nu mai cara asa mult ca vechiul papuc daca vorbim din punct de vedere ilegal , dar pe talon cara lafel dar romanu era obsinuit sa profite pana la maximum mai baga 2-3 foi la arcuri si mai baga o tona... oricum din cate am inteles dintr-o emisiune la atv cei de la dacia s-au gandit si la romanu care incarca masina pana da cu curu de asfalt si puntea este dotata cu niste tampoane speciale si incarci masina pana la un anumit puntc moment in care caroserie se sprijina pe acele tampoane astfel masina nu se mai lasa asa mult de spate

              sigpic

              Comment


              • #8
                Intr-un Logan Pick-up carosat intra tot atata incarcatura cat intra si in vechiul papuc, dar sa punem la socoteala si bena mai mare si usa de acces si confortul, deci Loganul castiga fata de Pick-up-ul derivat din 1300.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Oricum cum spunea si @SoNyKeL Greutatea ii foarte putin relevanta la noi.. romanul atata baga pe ea cat are el nevoie nu conteaza ca da pe jos.. asa era si cu vechiul papuc.. baga pe el pana dadea pe jos, iar diferenta dintre motoare este completata de turbina.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #11
                    S-a umplut tara de Pick-up-uri Logan. Am vazut destule in ultimele zile.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #12
                      Eu vad o mare diferenta intre cel de pana acum si pick-up logan:
                      confort sporit
                      siguranta mai mare
                      cateva oprionale in plus care la cel vechi nu se puteau pune
                      motorul 1.5dci mult superior celui de 1.9 d
                      si un singur minus ca nu 4x4 in rest e net superior.

                      Comment


                      • #13
                        Si inca un minus, ca nu are cabina dubla.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #14
                          Bena parca e mai mica
                          sigpic Alexandria

                          Comment


                          • #15
                            Ai dreptate, Andrei, era buna si o varianta cu cabina dubla! Ca asa e romanu': si 5 locuri, si bagaje! Mai ales la tara era cautata varianta Dacia cu cabina dubla si bena de marfa: CASHCARABETA! Poate in viitor...
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google