Ce Ati Schimbat Sau Reparat Pe Garantie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am impresia ca vor trimite o comisie sa vada ce s-a intaplat, altfel nu se justifica timpul.

    Comment


    • #92
      Parca legal aveau 30 de zile pentru un raspuns.
      Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

      Comment


      • #93
        Știu că legal sunt 30 de zile, dar nu știu dacă alea 30 de zile se aplică peste tot... de aceea am întrebat. Este frustrant sa ai mașina nouă și să nu te folosești de ea...

        Comment


        • #94
          Da, deci pot spune cu mândrie că sunt posesorul unei planetare noi procurată prin garanție. Iupiii )

          Comment


          • #95
            la cati kilometri ai inlocuit planetara?
            si ca o paranteza,asta arata cat de prost sunt facute unele piese la logan,dar mai bine ca tea lasat acum si nu dupa iesirea din garantie
            „Nu ne tragem din maimuță, dar ne îndreptăm cu pași repezi spre asta.” — Arsenie Boca

            Comment


            • #96
              Aproximativ 25.000. Din ce am înțeles de le băieți a fost un lot cu probleme la planetara stânga față. Dilema mea este de ce nu au chemat lotul în service, pentru că face parte din securitate. Dar asta este, sper să nu mai am nevoie de garanție

              Comment


              • #97
                Pai normal ca nu cheama lasa sa treaca garantia si vine saracul om si schimba pe banii lui , tu crezi ca ei sunt prosti ?
                sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                Comment


                • #98
                  L-a întrebat taică-meu pe nenea de acolo ce s-ar fi întamplat dacă se intâmpla în mers. Răspunsul a fost simplu: „Puteați să muriți.”. Deci lasă să se rupă, ca și așa dacă se întâmplă în mers nu mai avem cui să-i acordam garanția...

                  Comment


                  • #99
                    Nasol daca se lasa asa ceva fara rechemare...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Nu aveti idee cat de parsivi sunt , atat cei din reprezentante cat si Vocea Clientului.
                      Am avut discutii mari cu ei !
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google