Ce Ziceti De Un Mic Concurs Intre Culorile Logan-urilor?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am ales Rosu Passion...
    passion 1.5 DCi

    Comment


    • Rosu passion . E o culoare frumoasa dar cam pretentioasa.

      Comment


      • Nu inteleg de ce nu este negru????!!!!!
        sigpic

        Comment


        • Negru !!! Nu vreau sa aud de negru.Am avut doua Nissan-rui negre..Si acuma am un Tucson negru.
          Cea mai pretentioasa culoare din lume..Am ajuns sa o spal cu apa plata de la magazin ptr ca sa nu ramana urme de calcar pe ea !.
          Se matuieste repede si arata ca dracu.Imi place albul, rosu, gri, albastru sa fie culoare la o masina.

          Comment


          • Am ales gri platine pentru ca mi se pare ca scoate cel mai bine in evidenta masina, in cazul meu Prestige.

            Comment


            • Originally posted by blackufo View Post
              ROSU PASSION arata bine pe toate masinile ,indiferent de marca si vechime ........ Parerea mea .........
              nu cred ... ... Pe Loganul meu imi place enorm culoarea, dar am vazut prin Bucuresti un Volvo XC90 si o Toyota Landcruiser, rosii ambele ... Erau naspa rau ... Si in general la masinile de teren nu le vine bine culoarea rosu. Poate doar Wrangler, dar in rest ....
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • Am ales dupa parerea mea una dintre cele mai frumoase culori dar una si din cele mai pretentioase: gri comete!
                sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                Comment


                • Gris comete cea mai frumoasa

                  Comment


                  • Originally posted by ady_p View Post
                    Si in general la masinile de teren nu le vine bine culoarea rosu. Poate doar Wrangler, dar in rest ....
                    Urate rosii? E adevarat ca le prefer negre dar cel putin asteia, nu-i sta rau deloc.

                    Pun mai jos 2 poze si un filmulet de pe Youtube cu Toyota Hilux. Tare misto Masina. Ce stie sa faca

                    Attached Files
                    Last edited by iuli81; 3 July 2008, 09:53.

                    Comment


                    • Moaaamaaa Doamneee ce omor dau astia la masini ... Sper sa castig la Loto sa ma prinda iarna pregatit . E tare rau masina !
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • Urmareste si seria asta de la Top Gear. Am pus aici doar primul filmulet dar in dreapta, pe youtube, o sa ai toata seria. Toyota Hilux la Polul Nord.



                        Sper sa nu fim prea Offtopic

                        Comment


                        • Venit vazut votat
                          Degeaba gandesti daca esti prost!

                          Comment


                          • Mcv care il am acum este a 13 -a masina a mea , am avut parte de o paleta de culori foarte variata , incepand de la negru la alb ,de la bej la galben ,de la verde la gri metalizat etc, v-am spus este o parere pur personala ,negru stiu ce inseamna , arata foarte bine pe masini daca ii curata tot timpul ,iar acest lucru ii imposibil, o culoare care nu este pretentioasa ar fi gri metalizat indiferent de nuante , galbenul este culoarea taximetristilor dar este o culoare sport deosebita si in ton cu negru arata superb , dar rosu este intradevar pretentioasa dar este o culoare cu prestanta care iti intoarce privirea dupa ea,este culoarea preferata sexului frumos dar da bine si pe logane si pe masinile sport........Iar daca este rosu rosu , merge de la trabanturi la mercedes.
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                            Comment


                            • Rosu passion...Cel mai tare din parcare
                              http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                              Comment


                              • Si mie imi place rosu, desi am albastru mineral.
                                Deasemenea albul arata bine pe logan.(parerea mea). Dar alb toata, inclusiv bandourile si tot ce este plastic negru la exterior.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google