Ce Ziceti De Un Mic Concurs Intre Culorile Logan-urilor?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate...Alba toata...Rosu merge combinat cu negru

    Comment


    • Si bleu marine e frumoasa. Dar e destul de pretentionasa. Se vede orice urma de noroi apa etc.
      ABS Plus Preferance 1.4 MPi

      Comment


      • Urmatoarea masina a mea va fi Logan Ph2 Prestige 16v Gris Comete.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Rosu este pretentios ? De unde ati scos-o pe asta ?
          B -X X - DDF x 2

          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

          Comment


          • Salutare,

            Eu tocmai am comandan un Logan face lift BLEU ELECTRIQUE, ce parere aveti de aceasta culoare?

            Comment


            • Referitor la rosu passion de pe Logan , ce stiti voi despre aceasta vopsea , adica am vazut logane din 2005 care sunt sterse, nu mai au luciul acela de nou , chiar acum am avut parcat un logan mai "vechi" langa a mea si diferenta era enorma, culoarea era stearsa , am vorbit cu cineva si a zis ca rosu passion este cea mai proasta culoare la logan ca se sterge in timp (2-3 ani) ...
              sigpic

              Comment


              • Rouge de feu e rosul toreador ?
                sincer nu imi place nicio culoare din fabrica, negru black pearl baby for the win :x

                Comment


                • Gri petrol, dar te mai iei si dupa bani, adica bleu marine.
                  ABS Plus Preferance 1.4 MPi

                  Comment


                  • Gri platine rullzz )
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • Pe faza II da bine albul si albastrul electric.
                      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                      Comment


                      • Originally posted by Bad_Wolf View Post
                        Referitor la rosu passion de pe Logan , ce stiti voi despre aceasta vopsea , adica am vazut logane din 2005 care sunt sterse, nu mai au luciul acela de nou , chiar acum am avut parcat un logan mai "vechi" langa a mea si diferenta era enorma, culoarea era stearsa , am vorbit cu cineva si a zis ca rosu passion este cea mai proasta culoare la logan ca se sterge in timp (2-3 ani) ...
                        asta e adevarat. Chiar saptamana trecuta erau doua loganuri rouge passion parcate unul langa altul si se vedea diferenta dintre cel din 2005 (Laureate) si cel de acum 2 luni (kiss fm). Cred ca macar acum ca au lansat si sandero si logan ph2 puteau sa schimbe vopseaua asta sa nu arate asa peste 2-3 ani si loganurile ph2 si sanderourile.
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • Gris Platine!

                          Comment


                          • Gri platine mi-a placut, gri platine mi-am luat masina

                            Comment


                            • Albul tot alb ramane si e culoarea curateniei dar si un negru mat merger de minune!!!!
                              sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                              Comment


                              • Cel mai frumos logan e rosu passion combinat cu negru,dar combinat cu bun gust
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google