Ce Ziceti De Un Mic Concurs Intre Culorile Logan-urilor?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am verde cameleon si merg tot timpul cu farurile aprinse , faza scurta, dar tot nu prea ma vad ceilalti soferi...Dar ma multumesc cu , culoarea mea
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • ...Fiecare cred k si-a pus culoarea masinii lui la favorite ... Si eu am pus gri platinium pentru ca asa am luat-o si imi place f mult dar crek daca mi-as fi luat albastru mineral aia ar fi fost culoarea preferata ))

      Comment


      • concurs

        Culorile mele preferate sunt urmatoarele:
        1.Blu mineral
        2.Gri comet
        3.Gri platine

        Comment


        • Rosu toreador!!!

          Comment


          • Albastru electric...Adica bleu electrique....Ca si meseria
            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

            Comment


            • ...Ehe eu prefer bleumarinul pe care il am(indigoul comun).
              @garib1973...Chiar aveam nevoie de un electrician sau macar sfaturi...

              Comment


              • ...Albastru -mineral...

                Comment


                • Parerea mea ca bej tundra tine cel mai bine la tavaleala , dar nu gadila ochiul asa cu talent . Daca ar face Dacia culoarea de la masina lui Norby , o luam cu ochii inchisi , imi place la nebunie. Urmatoarea in lista mea de preferinte este albastru mineral.
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • Acest Poll continua? Sau s-a incheiat la 01.06?
                    Daca totusi continua, comparam culorile din toate paletele, sau numai astea noi?
                    Si apoi, eu vad niste scapari cam... Mari! Spre exemplu nu apare Albastru Egee, din vechea paleta de culori, care-i destul de raspandit (nu ca am eu culoarea asta!), in schimb apar Verde Ficus si Albastru Azur care au fost primele scoase din paleta veche si asta se vede, adica nu prea exista, nu le vezi pe strada! Sau unii cu Albastru Egee habar n-au ce culoare au si au votat aiurea?

                    Comment


                    • Bleu mineral.
                      - Ioane, cumparatu-ti-ai masina?
                      - Cumparat, Vasile!
                      - Ce culoare?
                      - Pai ma Vasile, ai vazut ceriul la apusu' soarelui?
                      - Vazut-am!
                      - E, tot ase ni, numa' ca verde.
                      Oamenii normali invata din propriile greseli; oamenii destepti invata din greselile altora.sigpic

                      Comment


                      • Thread-ul asta si-a cam "facut" datoria!Avand in vedere ca acum au aparut si alte culori care oricum nu apar in poll, aici se va inchide!
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google