O Nota Pentru Dacia Logan....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nota 8. intretinerea mi se pare destul de ieftina,si consum bun(benzinare)daca nu dai in ea.

    Comment


    • #47
      nota 8 logan2007 1,4 + gpl pana acum doar un set placute frana si atat km52000

      Comment


      • #48
        nota 9.. e exact ceea ce imi trebuie acum .. singurul dezavantaj in opinia mea este consumul mare la 1.4 dar .. masina este primita cadou si nu se pune

        Comment


        • #49
          7/10. Am probleme cu Aerul Conditionat, scapa freonul pe undeva. in rest fara probleme.

          Comment


          • #50
            ii dau un 8 in afara de probleme la tabla nu au fost in cei 250.000km.

            Comment


            • #51
              Originally posted by cristi7c View Post
              singurul dezavantaj in opinia mea este consumul mare la 1.4 dar ..
              Consum mare comparativ cu ce alta masina?
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • #52
                si eu am 1.4 si mai mult de 7 in oras nu sare

                Comment


                • #53
                  8/10 pentru ca in 2 ani si jumatate in afara de consumabile nu am schimbat decat un bec de far. Numai bine.
                  Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by cristi7c View Post
                    nota 9.. e exact ceea ce imi trebuie acum .. singurul dezavantaj in opinia mea este consumul mare la 1.4 dar .. masina este primita cadou si nu se pune
                    De consum la Logan chiar nu poti sa te plangi, parerea mea, este unul din atuuri, indiferent de ce motorizare vorbim! Daca si la 1.4 consumul e mare, chiar ca nu mai zic nimic!

                    Cat ai vrea sa consume? 1L/luna??

                    Comment


                    • #55
                      Nota 6.Probleme rugina(caroserie galvanizata doar in mica masura) + probleme la vopsea ,calitatea vopselei fiind foarte slaba , stratul foarte subtire.In rest nu sunt probleme dar rugina si vopseaua o trag mult in jos.Nu stiu cum e la cea metalizata dar rosu pasion (nemetalizata) este de calitate mediocra.

                      Comment


                      • #56
                        eu sunt student , acum intru anul 1 la facultate .. si este mai greu cu banii acum .. ia un 8% media la mine , si pentru mine este mult .. masina mamei mele ( peugeot 206 2.0 hdi ) ia 5 % media

                        probabil cand voi fi pe banii mei atunci nu va mai fi consumul un dezavantaj , dar voi gasi altele probabil

                        Comment


                        • #57
                          Pai stii cum e... si masina cadou, si sa consume putin... e mai greu.

                          Poti spune ca esti un norocos, putini au parte de un cadou ca asta.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • #58
                            8 ca in 3 ani am schimbat numai ulei

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by MPIdriver View Post
                              De consum la Logan chiar nu poti sa te plangi, parerea mea, este unul din atuuri, indiferent de ce motorizare vorbim! Daca si la 1.4 consumul e mare, chiar ca nu mai zic nimic!

                              Cat ai vrea sa consume? 1L/luna??
                              Raportat la performante consuma mult. In conditiile in care 1.6 16v consuma intre 9 si 11 in oras la mers normal, aglomeratie, etc...cu 1.4 am avut si 12! Si e mai usoara, motor mai mic, etc etc....deci nu e chiar roz consumul la 1.4, dar nici groaznic. Aia e...

                              Comment


                              • #60
                                Deja toate masinile consuma mai mult,la ce aglomeratie e in orase.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google