Piese Lodgy Ce Se Pot Monta Pe Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    la asta cu proiectoarele am mai vazut ceva ce se poate face destul de usor, pe mers inapoi se aprind ambele proiectoare
    sigpic

    Comment


    • #17
      Pai si la ce ajuta asta, sa se aprinda proiectoarele cand dai cu spatele?

      Comment


      • #18
        presupun ca pentru a lumina pe jos atat in spate (stopuri) cat si in fata...
        sigpic

        Comment


        • #19
          oare butoanele pt ridicarea geamurilor pot fi montate pelogan?
          pe minerul portierei?
          trebuie ceva modificari la partea elecrica,inafara de tras cabluri? ar fi interesant ca ma seaca acelebutoane pe consola centrala.

          Comment


          • #20
            Prietene, pentru tine si cealalta tona de oameni care nu pricep motivul butoanelor pe consola: Loganul este o masina ingusta in care nu ai loc sa tii mana pe suportul de langa manerul portierei, iar manerul are o pozitie mai mult practica decat estetica.
            Asta e motivul pentru care butonul nu are ce cauta acolo la masina asta atat timp cat interiorul are forma asta.
            Punct.
            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

            Comment


            • #21
              Oare si la alte marci mai pricopsite or fi oameni care incearca dupa aparitia unui nou model sa mute butoane,borduri,frane,manere etc pe modelul lor?Lasati-le mai fratilor asa cum sunt,facem mici imbunatatiri la ele(o sprituitoare,o activare de functie nepusa de cretinii de la mioveni etc)si cu asta basta,sa ne bucuram de ele si de fiabilitatea lor.
              Vremuri bune.
              KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

              Comment


              • #22
                am montat stabilizator motor(bieleta antirasucire)de duster pe loganelul meu si ii place am fost asigurat ca e mult mai fiabil in timp

                Comment


                • #23
                  butoanele de la ventilatie... se pot monta pe logan ph2?

                  da se potrivesc 100% pt logan ph2
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu...ci-t46928.html

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by biancamarius5 View Post
                    deocamdaata stiu ca sprituitoarele tip perdea vin perfect pe logan
                    Or fi aparut cumva si prin magazinele cu piese auto, caci m-ar interesa si pe mine.

                    Comment


                    • #25
                      e plin forumul de ele. au toti baietii din pitesti/mioveni, are si evali. cauta mai adanc..

                      Comment


                      • #26
                        Am vazut pe forum multe anunturi dar se merita sa dau 10 roni la posta sau 20 la curier pentru doua stropitori ?

                        Comment


                        • #27
                          Eu sunt curios daca ce potriveste tunelul de la frana de mana de la noul logan pe logan ph1.

                          Comment


                          • #28
                            se potriveste destul de sigur. podeaua este identica la noul logan. chestia asta tine de platforma (B0) deci nu s-a modificat. se potrivesc scaunele de la noul logan, tunelul de frana de mana si zona de "pahare".

                            Comment


                            • #29
                              Salut!

                              Intreb si eu aici, un set de covoare pentru Logan 2013 se potriveste pe Logan I 2005? Am gasit in Pitesti un set de covorase tavita straine pentru Logan 2013 si cel de la magazin mi-a spus ca nu s-ar potrivi. A incercat cineva?

                              Multumesc frumos,

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Catalin01 View Post
                                butoanele de la ventilatie... se pot monta pe logan ph2?

                                da se potrivesc 100% pt logan ph2
                                Pai si cum se scot? Eu am tras de ele dar nu vor sa iasa
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google