Logan Facut Praf

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu cumva este locul unde a avut Seba accidentul?
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #47
      Si mie mi-i se pare tot ca ar fi acelasi loc...
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #48
        Seba ii cel care organizeaza logan club timisoara?
        aici ii la 2 km de Gataia inainte de bariera imediat dupa transformator.Iesi dintr o curba si ii drum drept aprox 4 km

        Comment


        • #49
          De aia sapt trecuta erau politaii cu radaru in mai toate satele pe traseul Resita-TM.
          Atunci se trezesc si ei, cand mai mor oameni.
          Din pacate la noi 90% din actiunile politailor NU sunt de prevenire, din contra, provoaca la viteza si dezastre, stau ca idiotii cu radaru, cand iesi din sat ii dai in gura ca sa recuperezi, toti fac asa.

          Comment


          • #50
            Am avut accidentul la iesirea din lovrin spre sannicolaul mare (90-100km fata de locul accidentului de la gataia). Si nu Seba organizeaza LC Tm, nici Csebalyn...
            Tavi, eu aproape de fiecare data prin radare in maureni, ghertenis sau berzovia. Mai rau, chiar in bocsa... si nu de aia erau militieni cu radarul, accidentul prezentat de colegul "aro" s-a intamplat acum 2 luni sau mai bine.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • #51
              Dumnezeu sa-i odihneasca . . .
              http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

              Comment


              • #52
                Da acum 2 luni , dar radare sunt amplasate cel mai des in Gataia ,era ceva vreme cand erau pus un radar in fiecare zi,si parcarea de la peco al 2 lea spre resita era full de soferi care au depasit viteza

                Comment


                • #53
                  Tatal meu are o vorba: "cand ai 'colacul' in mana ai si viata celor din masina si din afara in mana ta".
                  Dumnezeu sa-i odihneasca
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #54
                    Din pacate pe drumurile patriei circula prea multi tineri, copii, pustani teribilisti si inconstienti.Nu sunt nici eu prea batran, ci dimpotriva am o varsta la care imi place sa traiesc viata din plin nu sa gonesc cu 200 la ora spre moarte. si apropo cu vorba tatalui lui tzony stiu si eu una in engleza:" with great powers (sofatul) comes great responsabilities". Respectele mele pt cei care stiu ce inseamna viata si o pretuiesc.
                    Last edited by Peter Pan; 5 October 2008, 20:22.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google